news

خصوصیات درب اتوماتیک کشویی

از آنجایی که امروزه در تمام فعالیت ها از مدرن ترین وسایل مانند درب اتوماتیک کشویی استفاده می کنیم .

ما در عصر تکنولوژی های هوشمند به سر می بریم

از آنجایی که امروزه در تمام فعالیت ها از مدرن ترین وسایل استفاده می کنیم و همیشه به دنبال راحت ترین راه انجام آن هستیم،پیشرفت های بوجود آمده تمام آرزو های مردم را برآورده کرده اند. تا به حال به این فکر کرده بودید که درب به صورت اتوماتیک باز و بسته شود؟ درب اتوماتیک آچیلان در این امکان را برای شما فراهم کرده است. دیگر نگران هدر رفتن زمان خود نباشید. شاید برای بعضی ها چند ثانیه باز و بسته کردن در ها زیاد مهم نباشد ولی بعضی دیگر از مردم هستند که حتی این چند ثانیه هم ممکن است آن ها را از امضای قرارداد های میلیونی و میلیاردی باز دارد و تاخیر در کار آن ها به معنای مرگ و زندگی است. اگر شما از این دسته افراد هستید،درب اتوماتیک کشویی بهترین گزینه برای شما است.

برخی از ویژگی های درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی به گونه ای طراحی شده است که میزان مصرف برق را به حداقل برساند از آنجایی که جریان برق در آن به صورت کاملا بهینه منتقل می شود.

از دیگر ویژگی های درب اتوماتیک کشویی می توان به سرعت چرخش بالای چرخنده و موتور آن اشاره کرد که برق کمتری مصرف می کند و در برابر چرخش بیش از حد مقاومت دارند.

همچنین درب اتوماتیک کشویی دارای پردازشگر کنترل با نمایشگر ال ای دی می باشد. دارای عملکرد های مختلف که با توجه به خواسته های شما می توان آن را تنظیم کرد. سیستم هوشمند این پردازشگر باعث عملکرد مطمئن آن می شود و چرخش را بهینه نگه می دارد. خیالتان راحت باشد کنترل این درب اتوماتیک کشویی بسیار آسان است و هر کسی با هر سطح معلومات می تواند از آن استفاده کند.

ساختار های سیستمی و کیفی درب اتوماتیک کشویی

پردازشگر کامپیوتری

درب اتوماتیک کشویی دارای کنترل کننده های کاملا هوشمند و دیجیتالی می باشد. خصوصیاتی همچون تنظیم مکان، مشخص کردن فاصله،تنظیمات میزان فشار و سرعت باز و بسته شدن آن ها به صورت کاملا اتوماتیک و ماشینی توسط تراشه های هوشمند صورت می گیرد.حتی در طولانی مدت نیز عملکرد آنها همچنان سریع و بهینه خواهد بود. اگر هنگام باز و بسته شدن، درب اتوماتیک کشویی به شیئی برخورد کند بلافاصله عملیات به صورت معکوس صورت میگیرد تا از متضرر شدن وسایل و یا مصدوم شدن افراد جلوگیری شود.

تسمه انعطاف پذیر

درب اتوماتیک کشویی دارای تسمه مقاوم در برابر تلف شدن حتی در طولانی مدت استفاده از آن می باشد. این قابلیت باعث می شود حتی در استفاده های مکرر از این تسمه شل نشود.

موتور محرک

این موتور در درب اتوماتیک کشویی دارای آهنربای بسیار قدرتمند در عین حال بهینه می باشد و در استفاده های مکرر حرارت آن زیاد نمی شود. همچنین باعث می شود درب به صورت کاملا آرام و بدون صدای بلند باز و بسته شود.

آلیاژ آلومینیومی

درب اتوماتیک کشویی از آلیاژ آلومینیومی قدرتمند تشکیل شده است. این ماده دارای خصوصیات بسیار زیادی می باشد من جمله عدم تلف شدن در استفاده های طولانی مدت و امکان انعطاف پذیری بالا آن است.

مکان های نصب درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی را می توان در مکان های مختلفی و اماکن خصوصی و عمومی نصب کرد و از آن بهره برد. طرح ها و ابعاد مختلف این درب ها باعث شده است که تمام افراد با سلیقه های فراوان و مختلف بتوانند از آن ها استفاده کنند.

از جمله مکان هایی که می توان این درد ها را نصب کرد: آپارتمان ها و واحد های مسکونی، مراکز خرید، مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان ها و هتل ها می باشد.

کارایی و فایده درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی زندگی مردم و افراد را تا حد زیادی آسان کرده اند. به جای آن که هر روز چندین بار دستگیره های در را فشار دهید تا باز شود و خستگی و مزاحمت برای شما ایجاد کند. البته ممکن است حتی فراموش کنید درب را پشت سر خود ببندید. و یا برای بعضی دیگر اصلا چنین کاری ممکن نیست مانند خردسالان ، سالمندان و آنان که در ویچر به سختی حرکت می کنند. درب اتوماتیک کشویی به تمام این افراد راحتی را هدیه می دهد و می توانید از این در ها برای راحتی خود استفاده کنید. به طور حتم چنین وسایلی برای بسیاری مقبول و آرامبخش خواهد بود.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.