با کوله باری از تجربه
about us

"به دل راحت آمد هم از یاد او"

آچیلان دُر، راهکاری نوآورانه به لطف تکنولوژی هوشمند:

شرکت آچیلان دُر بعنوان پیشگام در صنعت دربهای اتوماتیک با مجموعه ای متشکل از کارشناسان و تکنیسین های مجرب در حوزه ی مهندسی الکترونیک پس از چندین سال تحقیقات و بررسی توانست طـرح اولیـه ی محصول خود را متناسب با نیاز بازار ایـران در سـال 1371 به طـور تخصصـی و بـرای اولیـن بـار در صنعت دربهای اتوماتیک ارائه و فعالیت خود را آغاز نماید،

شرکت آچیلان دُر، با ارائه ی طرح توجیهی تولید محصول به وزارت صنایـع ایـران در سـال 1376 موفق به دریافت مجوز رسمی تولید با ظرفیت 5000 دستگاه در سال گردید، که با تداوم عرضه ی محصولات با تکنولوژی برتر، در سال 1378 پروانه ی بهره برداری از آن وزارتخانه به نام این شرکت صادر و با بهره گیری از تجربیات ارزشمند توانست برای نخستین بار در ایران گواهی ایزو 9001 را برای طراحی و تولید دربهای اتوماتیک اخذ نماید.

شرکت آچیلان دُر، در راستـای بهبود کیفیت محصولات خود در دهه ی هشتاد شمسی اقدام به برقراری ارتباط با چندین شرکت خارجی نمود و با تاییدیه ی وزارت بازرگانی ایران ضمن در اختیار گرفتن نمایندگی انحصاری محصولات آن شرکتها در ارائـه ی دانش و تکنولوژی روز با متنوع ترین امکانات، موفق به تجهیز بسیـاری از امـاکـن عمـومـی و خصـوصـی کشورمان به دربهای اتوماتیک هوشمند گردید.

شرکت آچیلان دُر، بعنوان یکی از رهبران پیشرو در بازار دربهای اتوماتیک تداوم انجام خدمات مطلوب در حفظ،نگهداری و پشتیبانی روز افزون در راستای کسب رضایت مشتریان داخلـی و خارجی را سر لوحه ی وظایف خود قرار داده تا هر گونه ارتباط مشتریان با بخشهای مختلف این سازمان از تجربه ای دلنشین و استوار بهره مند گردد.

امروزه شرکت آچیلان دُر موفق به در اختیار داشتن سهام عمده ی شرکت دوئچ تک کشور آلمان می باشد.

تطبیق و تلفیق مهارت متخصصان توانمند ایرانی با تکنسین های ماهر و مجرب کشور آلمان توانسته است مجموعه ای وسیع از راه حل های خلاقانه را در صنعت دربهای اتوماتیک احیا نماید، به گونه ای که پیشرفت مداوم در مرکز فن آوری شرکت آچیلان دُر، امنیت، راحتی و اطمینان خاطر مشتریان را در بهره گیری از مفاهیم نوآورانه ی این صنعت ایجاد نموده است.

شرکت آچیلان دُر، با امکان طراحی و اجرای ورودی های استثنایی سالهاست که توانسته است علاوه بر تاثیرگذاری در پیشرفت های پیشگام، هدایت بهره مندی مطلوب در سازه های خاص و ساختمانهای ویژه را عهده دار باشد.

شرکت آچیلان دُر، علاوه بر ادامه ی صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه، افق رویدادهای تازه را با تکیه بر توان و دانش فنی ، مهندسی واحد تحقیق و توسعه خود، هدفی قابل دسترس و هموار میداند، به عنوان مثال سازه های گردان و دربهای کریستالی این شرکت در بسیاری از اماکن مشهور سرتا سر ایران و کشورهای همسایه اجرا گردیده و امروزه میلیون ها نفر لذت و راحتی عبور از سیستم های درب اتوماتیک این شرکت را تجربه می نمایند.

ویژگی محصولات آچیلان دُر

    شرکت آچیلان دُر، بعنوان یکی از رهبران پیشرو در بازار دربهای اتوماتیک تداوم انجام خدمات مطلوب در حفظ،نگهداری و پشتیبانی روز افزون در راستای کسب رضایت مشتریان داخلـی و خارجی را سر لوحه ی وظایف خود قرار داده تا هر گونه ارتباط مشتریان با بخشهای مختلف این سازمان از تجربه ای دلنشین و استوار بهره مند گردد.

    امروزه شرکت آچیلان دُر موفق به در اختیار داشتن سهام عمده ی شرکت دوئچ تک کشور آلمان می باشد.

our quality

کیفیت برتر محصولات آچیلان دُر

شرکت آچیلان دُر بعنوان پیشگام در صنعت دربهای اتوماتیک با مجموعه ای متشکل از کارشناسان و تکنیسین های مجرب در حوزه ی مهندسی الکترونیک پس از چندین سال تحقیقات و بررسی توانست طـرح اولیـه ی محصول خود را متناسب با نیاز بازار ایـران در سـال 1371 به طـور تخصصـی و بـرای اولیـن بـار در صنعت دربهای اتوماتیک ارائه و فعالیت خود را آغاز نماید، شرکت آچیلان دُر، با ارائه ی طرح توجیهی تولید محصول به وزارت صنایـع ایـران در سـال 1376 موفق به دریافت مجوز رسمی تولید با ظرفیت 5000 دستگاه در سال گردید، که با تداوم عرضه ی محصولات با تکنولوژی برتر، در سال 1378 پروانه ی بهره برداری از آن وزارتخانه به نام این شرکت صادر و با بهره گیری از تجربیات ارزشمند توانست برای نخستین بار در ایران گواهی ایزو 9001 را برای طراحی و تولید دربهای اتوماتیک اخذ نماید. شرکت آچیلان دُر، در راستـای بهبود کیفیت محصولات خود در دهه ی هشتاد شمسی اقدام به برقراری ارتباط با چندین شرکت خارجی نمود و با تاییدیه ی وزارت بازرگانی ایران ضمن در اختیار گرفتن نمایندگی انحصاری محصولات آن شرکتها در ارائـه ی دانش و تکنولوژی روز با متنوع ترین امکانات، موفق به تجهیز بسیـاری از امـاکـن عمـومـی و خصـوصـی کشورمان به دربهای اتوماتیک هوشمند گردید.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.

our services

خدمات آچیلان دُر

مشاوره
توضیحی درباره مشاوره در این قسمت قرار می گیرد. توضیحی درباره مشاوره در این قسمت قرار می گیرد. توضیحی درباره مشاوره در این قسمت قرار می گیرد.توضیحی درباره مشاوره در این قسمت قرار می گیرد.