news

درب اتوماتیک آتش و دود

درب آتش و دود درب حفاظت در برابر گسترش آتش و دود میباشد.

درب اتوماتیک آچیلان در از جمله درب هایی که مقاومت بسیار خوبی دارد.درب آتش و دود درب حفاظت در برابر گسترش آتش و دود میباشد. درب های مقاوم در برابر آتش آچیلان در، برای اولین بار در ایران پس از تست و تاییدیه ی مرکز تحقیقات آتش نشانی در سال 1396 در پروژه ی اطلس مال بکار گرفته شد، امروزه با توجه به اهمیت محافظت در برابر آتش و دود بند نمودن اماکن پر ترافیک چون مراکز تجاری ، درمانی، بیمارستانها و فرودگاه ها لزوم برخورداری از اینگونه دربها امری بایسته بشمار می آید. درب اتوماتیک مقاوم در برابر حریق آچیلان در، علاوه بر ایجاد عایق حرارتی و دودبند نمودن فضا، از گسترش آتش در مواقع اضطراری جلوگیری می نماید و از لحاظ ایمنی به دلیل مقاومت پایدار آنها به آتش و دود، دارای ویژگی های خاص با عملکرد مطلوب می باشد.

در هنگام بروز حادثه دربهای آتش همیشه باید بسته باشند و در عین حال نباید توسط گوه یا سایر وسایل باز نگه داشته شوند. هر گونه انتقال فرمان می تواند به صورت دستی از طریق یک دکمه یا اتصال به یک زنگ دود یا سیستم مدیریت ساختمان ایجاد شود.

علاوه بر این افراد باید بتوانند درب را به صورت دستی باز کنند؛ درایوی ویژه بصورت اتوماتیک پس از عبور افراد دوباره درب را بسته نگه میدارد.

قوانین حفاظت از آتش و دود هنوز در سطح ملی و در گستره ی جهانی ادامه دارد که بر همین اساس آچیلان در، ضمن هم افزایی با شریک تجاری خود کمپانی دوئیچتک آلمان ، به منظور پیشرفت و توسعه ی بیش از پیش در این عرصه تحقیقات دامنه داری را آغاز نموده تا راه حل های مناسب برای رفع نیازهای موجود را هموار سازد.

درب اتوماتیک رولاپ یا سکشنال آچیلان در، راه حلی ست اقتصادی، محکم و قابل اعتماد.

به منظور ایجاد امنیت و آسایش در ورودیهای گاراژ، فروشگاهها و کلیه ی اماکن بسته به طراحی هر فضا میتوان از دربهای رولاپ و یا سکشنال استفاده نمود.

درب اتوماتیک سکشنال یا مقطعی؛ با برخورداری از پانل های افقی (معمولا بین 3 تا 8) ساخته می شوند که عمودی می شوند و سپس به صورت افقی به گاراژ می روند.متخصصین آچیلان در، با جانمایی در سقف، پانل های افقی را به صورت اسلاید به گاراژ جای می دهند. گزینه ای کاملا شیک و کاربردی، که معمولا پشت باز گاراژ نصب می شود.

درب اتوماتیک رولاپ یا غلتکی آچیلان در؛ ساخته شده از حلقه ها و یا نوارهای افقی است که در اطراف یک درام نصب شده در پشت باز گاراژ پیچ خورده اند.

یک راه حل جمع و جور و شسته و رفته، که با بهره گیری از حداکثر ارتفاع لذت بازشوی امن و سریع را هموار می سازد.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.