درب اتوماتیک ریولوینگ

امروزه در ساختمان های تجاری بزرگ که نفرات زیادی از درب اصلی آن وارد یا خارج می شوند، برای سهولت در ورود و خروج افراد به داخل ساختمان ها از درب های ریولوینگ استفاده می شود. درب های چرخشی یا درب اتوماتیک ریولوینگ از نمونه های مهندسی نوین در زمینه درب های اتوماتیک هستند.درب اتوماتیک، نوعی درب است که به طور خودکار باز و بسته می شود، این درب با حسگر کار می کند و با حس کردن یک فرد باز می شود. درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند مانند درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک تلسکوپی، درب اتوماتیک مثلثی، درب اتوماتیک ریولوینگ ( گردان) و ...

درب اتوماتیک ریولوینگ چیست؟

درب اتوماتیک ریولوینگ یا گردان در سال 1881 توسط یک مرد آلمانی به نام H. Bockhacker اختراع شد. اساسا مجموعه ای از پانل ها (امروزه، معمولا چهار پانل) است که به افراد اجازه می دهد که از یک ساختمان وارد و خارج شوند . درب اتوماتیک ریولوینگ هوا را بسیار کم جابه جا می کنند و مانع از ورود گرد و غبار می شوند.

نه درهای اتوماتیک و نه درب اتوماتیک ریولوینگ نیاز به فضای مورد نیاز زیاد مانند درب های سنتی برای باز شدن ندارند . محفظه محکم درب های اتوماتیک ریولوینگ باعث ایجاد لابی تمیزتر و ساکت تر می شود زیرا با قدرت عایق بودنی که درب اتوماتیک ریولوینگ دارا می باشد از صداهای مزاحم جلوگیری می کند. موردی که از ویژگی های درب اتوماتیک ریولوینگ می باشد چرخش درب در جهت و به صورت عقربه های ساعت می باشد و یا در واقع به سمت راست می باشد. درب اتوماتیک ریولوینگ :درب بیرونی متشکل از چهار برگ (در 90 درجه از یکدیگر) که محور عمودی مشترک درون یک هشتی استوانه ای شکل است. مانع عبور مستقیم هوا از داخل هشتی می شود .

درب اتوماتیک ریولوینگ از انواع درب های اتوماتیک می باشد. درب اتوماتیک ریولوینگ یا گردان معمولا شامل سه یا چهار درب است که بر روی شفت مرکزی وصل می شوند و در اطراف یک محور عمودی در محفظه استوانه ای چرخش می یابند. درب اتوماتیک ریولوینگ برای صرفه جویی در انرژی کارآمد هستند زیرا آنها به عنوان یک بالشتک هوا عمل می کنند، بنابراین دما برای ساختمان کاهش می یابد. این نوع درب برای رفع فشار هوا در ساختمان ها طراحی شده اند. ساختمان های بلند در اثر ایجاد فشار هوا تاثیر می پذیرند. در عین حال، درب های چرخشی اجازه می دهد تعداد زیادی از مردم به داخل و خارج حرکت کنند و مانع ایجاد ترافیک می شود.

امنیت درب اتوماتیک ریولوینگ:

درب اتوماتیک ریولوینگ نیز می تواند به عنوان دستگاه های امنیتی برای محدود کردن ورود یک فرد در یک زمان مشخص استفاده شود. شیشه های این نوع درب ها می تواند مقاوم در برابر گلوله بوده و گاهی اوقات یک درب اتوماتیک ریولوینگ برای ترافیک یک طرفه طراحی شده است. یک مثال کاربردی مشترک در حال حاضر در فرودگاه ها است تا مانع عبور فرد در ایست های بازرسی امنیتی فرودگاه است. درب اتوماتیک ریولوینگ با ترمز طراحی شده است که توسط یک سنسور فعال می شود و با نزدیک شدن افراد درب نیز به عقب حرکت می کند . درب اتوماتیک ریولوینگ زمانی که کنترل آب و هوا اولویت است، یک گزینه ایده آل است. در مدل های دو، سه، و چهار بال موجود، آنها جریان جریان ترافیک را هدایت می کنند در حالیکه محیط های خارجی و داخلی را از هم تفکیک می کنند.

انواع سنسورهای درب اتوماتیک ریولوینگ:

سنسور حرکتی: این نوع سنسور ها با تشخیص حرکت افراد کار می کنند.

سنسور فشار: این نوع سنسورها با اعمال فشار فعال می شوند.

سنسور مادون قرمز: این درب ها به درجه حرارت حساس بوده و با حس حرارت بدن انسان باز می شوند.

درب اتوماتیک ریولوینگ چه ویژگی هایی دارد.

درب اتوماتیک ریولوینگ باعث صرفه جویی در مصرف انرژی ، بهبود عملیات ، افزایش تجربه کاربر و جذب افراد می شود. درب اتوماتیک ریولوینگ با جابجایی مناسب گردش کاربر در مناطق ترافیکی افراد ، پایدار و کاربری آسانی را فراهم می کند. .

درب اتوماتیک ریولوینگ ایده آل برای ورودی های می باشد عبور و مرور در ان ها بسیار صورت می گیرد. همچنینی یاعث می شود که با سرعتی مناسب گردش افراد اتفاق بیفتد. .

درب اتوماتیک ریولوینگ دارای یک استاندارد بالا در برابر سرقت است، به این معنی که حتی اگر در در برابر سارقان ، از تجارت و محل شما محافظت می کند. .

درب اتوماتیک ریولوینگ با ظرفیت بالا: درب اتوماتیک ریولوینگ با دو و سه بال بزرگ ، هزینه های گرمایش و سرمایش داخلی شما را بلافاصله پس از نصب بهینه می کنند. .

شما می توانید با انتخاب درب اتوماتیک ریولوینگ آچیلان د بهترین کیفیت و خدمات را با قیمتی متناسب با بودجه خود به ارمغان بیاورد. .

ابعاد و ساختار درب اتوماتیک ریولوینگ:

اندازه درب ها با توجه به محیط و مکان مورد استفاده متفاوت می باشد. در اطراف محور مرکزی درب اتوماتیک ریولوینگ سه یا چهار پانل وجود دارد. قطر درب زیاد بوده و از این نوع درب ها کالسکه و چرخ بزرگ قابل عبور است.درب های اتوماتیک ریولوینگ معمولا شیشه ای بوده و فضا به راحتی قابل مشاهده است. برای طراحی ساختمان های بلند نیز برای صرفه جویی در انرژی از درب اتوماتیک ریولوینگ استفاده می شود. درب اتوماتیک ریولوینگ طبق استاندارد های جهان ساخته شده و از ایمنی لازم برخوردار است.

در ساخت درب اتوماتیک ریولوینگ از آلومینیوم استفاده شده که دارای لایه محافظ بوده و از استحکام بالاتری برخوردار است و مقاوم در برابر خط و خش می باشد.

قیمت درب اتوماتیک ریولوینگ:

درب های اتوماتیک گردان می توانند دارای هزینه های متغیر باشند، هر چند این تخمین تقریبی از هزینه های متوسط است. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که نیاز به در نظر گرفتن قیمت نصب درب اتوماتیک ریولوینگ وجود دارد. این هزینه شامل اندازه، مواد و تعداد درب های مورد نیاز برای ساختمان شما می باشد.

related post

مطلب مرتبط

درب اتوماتیک ریولوینگ ( درب چرخشی یا درب گردان ) معمولا از سه یا چهار درب شیشه ای تشکیل می شود .

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.