درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از جدیدترین مدل های درب هاست که می توان در منازل و در انواع ساختمان های تجاری، فروشگاهی و... از آنها استفاده کرد. می توان گفت که درب اتوماتیک شیشه ای که در حقیقت همان درب اتوماتیک شیشه ای است، هیچ محدودیتی در استفاده ندارد و می توان آنها را در هر جایی که نیاز باشد مورد استفاده قرار داد. این روز ها استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک در بسیاری از فضاها و مجموعه های کاری رایج شده است و افراد به دلایل مختلفی تمایل دارند از درب شیشه ای اتوماتیک برای ساختمان های خود بهره ببرند. در بسیاری از فروشگاه ها، ادارات، مراکز خرید، ترمینال ها، فرودگاه ها و... شاهد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای هستیم.

با ورود درب اتوماتیک شیشه ای استفاده از درب سنگین و دستی از بین می رود. درب اتوماتیک شیشه ای جلوه ای زیبا و خیره کننده به شما ارائه می دهد. درب اتوماتیک شیشه ای به طور موثر انرژی هدر رفته را در چندین روش کاهش می دهد و ممکن است به طور قابل توجهی هزینه های گرمایش و سرمایشی سالانه را کاهش دهد. این به دلیل این واقعیت است که درب اتوماتیک شیشه ای تنها زمانی باز می شود که یک کاربر ورودی حسگر را فعال کرده و درب اتوماتیک پس از عبور از فرد یا جسم بلافاصله بسته می شود. درب اتوماتیک شیشه ای می تواند سبک منحصر به فرد کسب و کار را ارتقاء دهد.

موارد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای :

بیمارستان ها

فرودگاه ها

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در مراکز خرده فروشی

داروخانه ها

هتل ها که استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در آن ها بسیار رایج است.

فروشگاه های مواد غذایی

فروشگاه سخت افزار

فروشگاه های کالاهای ورزشی

فروشگاه های زنجیره ای که همانند هتل ها می باشند که استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در بین آن ها نیز رواج دارد.

درب اتوماتیک شیشه ای به طور کامل قابل تنظیم با نیازها و مشخصاتی که شما می خواهید، می باشد.


@image


طراحی درب شیشه ای اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای با قاب های جذاب و سبک های براق برای تکمیل هر ورودی طراحی شده است. درب اتوماتیک شیشه ای یک گزینه ایده آل به حساب می آید زیرا دید بدون مانع را برای ما فراهم می آورد و نور طبیعی را به یک ساختمان می دهد. درب اتوماتیک شیشه ای عملکردی مفید در تمیزی محیط، افزایش بهره وری و بهبود ایمنی حمل و نقل تجهیزات ظریف و گران قیمت را دارا می باشد. درب شیشه ای اتوماتیک یک راه حل مناسب برای ورودی مراکز است زیرا این درب دارای ویژگی دوام و استقامتی بالایی می باشد. اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه ای دسترسی راحت و آزاد ایجاد می کند. اگر شما از درب اتوماتیک شیشه ای برای شرکت خود استفاده می کنید و یا هر ارگانی که از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کند می تواند لوگوی مخصوص خود را روی شیشه درب ها بزند تا فضای تجاری خود را با ظاهری زیباتر آراسته کند.

تمیز کردن درب شیشه ای اتوماتیک برخلاف ظاهر آن بسیار آسان است.

کیفیت تولید درب اتوماتیک شیشه ای

ما انواع طرح های متنوعی برای هر دو زمینه تجاری و مسکونی در زمینه درب اتوماتیک شیشه ای ارائه می دهیم تا متناسب با بودجه مشتریان باشد. همچنین، ما درک می کنیم که زمان شما مهم است و به همین دلیل است که به لحاظ مهلت سفارش، سعی میکنیم در کمترین زمان درب اتوماتیک شیشه ای متناسب با کسب و کار شما را تحویل دهیم. آچیلان دُر فقط از شیشه های با کیفیت بالا و تکنسین های با تجربه استفاده می کند. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصولی با کیفیت برتر و قیمت مقرون به صرفه را خریداری می نمایید. اگر زمانی کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای شما با مشکل مواجه شد، می توانید سیستم درب را یک بار خاموش و روشن کنید. بعد از روشن کردن دوباره سیستم درب به حالت اولیه بر می گردد. اگر به این روش درست نشد، با همکاران ما تماس بگیرید، تا در اسرع وقت برای تعمیر و چک کردن درب شما به محل اعزام شوند.

امروزه درب اتوماتیک شیشه ای جایگزین درب های قدیمی شده و در صنایع مختلف کاربرد زیادی دارند. درب اتوماتیک شیشه ای به حسگرهایی مجهز بوده و به کمک آن ها باز و بسته می شوند. درب های اتوماتیک در جهت های مختلفی قابلیت باز و بسته شدن دارند. درب های اتوماتیک بر طبق سه عملکرد مختلف مکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی کار می کنند. درب های اتوماتیک از بخش های مختلفی تشکیل شده اند و یکی از مهمترین آن ها بخش حسگر یا سنسور است. انواع مختلف حسگرهای استفاده در درب اتوماتیک شیشه ای شامل حسگرهای چشمی یا حرکتی، حسگر فشاری و حسگر مادون قرمز است. درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها درب اتوماتیک شیشه ای می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک:

درب های شیشه ای انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها درب شیشه ای اتوماتیک است.

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای :

درب شیشه ای اتوماتیک مزایای متعددی را ارائه می دهد. آنها نه تنها راحتی را فراهم می کنند بلکه ظاهر مدرن را به ساختمان شما می دهند.

اگر شما یک درب شیشه ای اتوماتیک را در مجتمع تجاری خود نصب نکرده اید، در اینجا 5 دلیل برای تصمیم گیری مجدد شما بیان می کنیم:

راحتی

درب شیشه ای اتوماتیک به راحتی و به طور خودکار باز می شود و مشکل دستی باز کردن درب سنگین را حل می کند. این امر باعث می شود که درب اتوماتیک شیشه ای ورودی امن و بدون دردسر را برای مشتریان سالخورده و معلول شما و افرادی که بار و یا بچه همراه دارند حل کند.


@image


درب شیشه ای اتوماتیک و جلوگیری از ترافیک عبور و مرور

البته تردد آسان، تنها مزیت درب اتوماتیک شیشه ای نیست و عواملی دیگر نیز در محبوبیت این درب ها تاثیر گذار است. این روز ها در مکان های بسیاری از این درب ها استفاده می کنند و استفاده و نصب درب اتوماتیک شیشه ای هیچ محدودیتی ندارد. می توانید حتی از درب اتوماتیک شیشه ای برای تراس خانه نیز استفاده کنید.در طول ساعت های شلوغ در فروشگاه ها یا مراکز خرید، مشتریان می توانند با باری که همراه دارند به راحتی از مقابل درب عبور کنند. درب اتوماتیک شیشه ای یک گزینه عالی برای کنترل جریان ترافیک عابر پیاده و کاهش تراکم است. درب شیشه ای اتوماتیک موجب می شود افرادی که بچه یا وسایل سنگین همراه دارند به راحتی وارد و خارج شوند.

یکی از مهمترین مسائلی که در مکان های عمومی و پر تردد نظیر ترمینال ها، ایستگاه راه آهن، استادیوم ها و... وجود دارد، تردد است. در چنین مکان هایی افراد زیادی در حال عبور و مرور هستند و وجود درب های اتوماتیک، علاوه بر اینکه سرعت رفت و آمد افراد را بالا می برد، باعث می شود تردد راحت تر صورت گیرد. درب اتوماتیک شیشه ای به صورت خودکار باز و بسته می شود و مانند درب های قدیمی نیازی نیست که از دستگیره برای باز و بسته کردن درب استفاده کنید. همچنین درب های معمولی در قسمت پایینی دارای یک لبه هستند و برای افرادی که از ویلچر یا عصا استفاده می کنند، تردد را مشکل خواهند کرد. خوشبختانه نصب درب اتوماتیک شیشه ای در چنین مکان هایی، تردد را برای تمام افراد ، ساده خواهد کرد.

در مکان هایی نظیر فروشگاه ها که افراد با کیسه های خرید و چرخ دستی از آن خارج می شوند یا در هتل ها که افراد چمدان های خود را حمل می کنند، به کار بردن درب اتوماتیک شیشه ای می تواند در راستای مشتری مداری، بسیار مفید باشد. علاوه بر اینها، استفاده از مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای در هتل ها و فروشگاه ها، جلوه ی خاص و شکیل تری را به دکوراسیون داخلی می بخشد.

کاهش هزینه ها با نصب درب اتوماتیک

شما هر کسب و کاری که داشته باشید، کاهش هزینه ها یکی از اهداف شما خواهد بود. یکی از هزینه هایی که هر ماه به عنوان صاحب یا مدیر یک مجموعه باید به آنها رسیدگی کنید، هزینه های مصرف انرژی خواهد بود. در فصل های گرم سال، استفاده از انرژی برق به منظور روشن کردن کولر ها و همچنین در فصل های سرد نیز استفاده از سیستم های گرمایشی، هزینه های زیادی را برای مجموعه ی شما به همراه خواهد داشت. به خصوص مکان هایی نظیر بیمارستان ها، بانک ها، فروشگاه ها و... که تردد افراد به آن زیاد است، بیشتر این هزینه ها را لمس می کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای، پس از ورود یا خروج مشتری و ارباب رجوع، به سرعت بسته می شود و اجازه نمی دهد تا انرژی تلف شود. این در حالی است که درب های قدیمی گاها مدت طولانی باز می مانند و افراد فراموش می کنند تا آنها را ببندند. مقدار زیادی انرژی از این طریق تلف خواهد شد که هزینه ی زیادی را در بر خواهد داشت. درب اتوماتیک شیشه ای این مشکل را به راحتی حل کرده و امکان ندارد که درب مجموعه ی شما بی دلیل باز بماند. این مورد را می توان یکی دیگر از مزایای خرید و نصب درب اتوماتیک شیشه ای دانست.

نکته ی قابل توجه در مورد درب اتوماتیک شیشه ای این است که این درب ها حکم نوعی ویترین برای کسب و کار شما دارند. به عنوان مثال اگر شما یک بوتیک یا فروشگاه مواد غذایی داشته باشید، یا اینکه صاحب نمایشگاه اتومبیل یا نمایشگاه گل و گیاه باشید و در واقع اگر شما صاحب هر کسب و کاری باشید که نیاز داشته باشید توسط افراد دیده شوید و جلب توجه کنید، نصب درب اتوماتیک شیشه ای گزینه ی مناسب و موثری برای شما خواهد بود

ایمنی

بسیاری از شرکت ها درب شیشه ای اتوماتیک همراه با ویژگی های ایمنی منحصر به فرد سفارش می دهند. این ویژگی ها شامل سنسورها، تایمرها و کنترل از راه دور بی سیم است تا شما را قادر به قفل کردن و باز کردن درب ها بدون حضور فیزیکی شما کند. این درب ها به شما آرامش می دهند که دفتر یا محل کسب و کار شما تحت نظارت کامل شما هستند.

ذخیره انرژی

درب شیشه ای اتوماتیک به طور موثر صرفه جویی در انرژی را از طریق کاهش هزینه های گرمایش و خنک کننده ها فراهم می کند. درب شیشه ای اتوماتیک تنها زمانی باز می شود که کسی وارد یا خارج شود به همین دلیل موجب ذخیره سازی انرژی شده و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

زیبایی محیط

به غیر از راحتی، ایمنی و بهره وری انرژی درب شیشه ای اتوماتیک کسب و کار شما را رونق داده و یک تصویر بهتر را به مشتریان شما ارائه می دهد .درب شیشه ای اتوماتیک از بسیاری از جنبه ها مفید است با این حال، مزیت اصلی آنها این است که مشتریان شما را با یک استقبال مثبت مواجه می کند.

تمام این دلایل در کنار هم باعث شده اند که صاحبین کسب و کار اقدام به خرید این درب های هوشمند کرده و از شر درب های قدیمی ساختمان های خود خلاص شوند.

related post

مطلب مرتبط

دلایل بسیاری وجود دارند که می توانند شما را ترغیب به خرید و نصب درب اتوماتیک شیشه ای کند.

درب شیشه ای اتوماتیک امروزه در اکثر فروشگاه ها ، ساختمان های اداری ، مراکز تجاری ، سینماها و سالن های ورزشی و... مورد استفاده قرار میگیرد .

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.