درب اتوماتیک مثلثی

دو عدد موتور 100وات دانکر،کلید مکانیکی،مقطع قابل تعویض استیل،قفل الكترومكانيكي ساخت دويچ تك آلمان،سیستمDMS دويچ تک،سنسور IXIO +IXIO

دو عدد موتور 100وات دانکر،کلید مکانیکی،مقطع قابل تعویض استیل،قفل الكترومكانيكي ساخت دويچ تك آلمان،سیستمDMS دويچ تک،سنسور IXIO +IXIO

نام درب اتوماتیک مثلثی
درب اتوماتیک مثلثی
تعداد لنگه درب
دو لنگه
میزان بازشو (میلی متر)

3000

جنس فریم درب
استیل
دمای کارکرد (درجه سانتیگراد)

+50

-20
تعداد موتور
2
کشور تولیدکننده
آلمان

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.

درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی یا درب اتوماتیک زاویه دار از انواع درب های اتوماتیک اسلایدینگ است. این نوع درب برای ورودی های خاص نصب میگردد که فضای کافی برای ورودی اصلی را ندارند و تنها در گوشه ای از ورودی امکان نصب درب وجود دارد و میتوان یک ورودی زیبا و کارآمد ایجاد کرد. لنگه های درب اتوماتیک مثلثی، عمود برهم باز و بسته میشوند و قابلیت باز شدن به داخل و خارج ساختمان را دارد.

درب اتوماتیک مثلثی چیست؟

درب اتوماتیک مثلثی از انواع درب های اتوماتیک اسلایدینگ بوده و برای مکان هایی که فضای کافی برای نصب درب ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع درب یک راه حل کامل برای تامین نور موثر در ورودی یک ساختمان مدرن است و در معماری جدید ساختمان ها کاربرد دارد. درب اتوماتیک مثلثی ( درب اتوماتیک زاویه ای ) را می توان به سمت داخل یا خارج از ساختمان نصب کرد، (زاویه باز شدن) هر کدام از مسیرهایی که برای نصب درب اتوماتیک مثلثی انتخاب می کنید می تواند یک ورودی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد برای شما ایجاد کنید.این نوع درب زیبا راحتی و آسایش خوبی را برای استفاده کننده گان بدون تماس با آن فراهم می کند.

نحوه کار درب اتوماتیک مثلثی چیست؟

دو درب اتوماتیک مثلثی در محل تلاقی به صورت عمود به هم و با زاویه 90 درجه باز و بسته شده و به همین دلیل فضای کمتری را نسبت به سایر انواع درب های اتوماتیک اشغال می کند. این زاویه می تواند از بیرون یا داخل ساختمان برای درب اتوماتیک مثلثی ایجاد شود. با توجه به راحتی نصب ، انعطاف پذیری، دسترسی آسان و بدون تماس درب اتوماتیک مثلثی کاربرد زیادی را فراهم می کند و قابل نصب در هر مکانی مانند پاسیو شما نیز می باشند.

لنگه های درب اتوماتیک مثلثی به صورت عمود گونه ای بر هم باز و بسته می شوند، مکانیزم حرکت درب اتوماتیک مثلثی مانند درب های اتوماتیک اسلایدینگ است با این تفاوت که درب ها با زاویه 90 درجه و عمود به هم حرکت می کنند. درب های اتوماتیک مثلثی 4 لنگه دارد، دو لنگه ثابت و دو لنگه متحرک.

در درب اتوماتیک مثلثی از حسگر ماکروویو برای باز و بسته شدن درب ها استفاده شده است. به این گونه که این حسگر با تشخیص افرادی که نزدیک درب اتوماتیک مثلثی می شوند فعال شده و باز می شود و با دور شدن افراد بسته می شود. حسگر ماکروویو ایمن بوده و هیچ گونه انرژی از خود منتشر نمی کند. این حسگرها تابش مادون قرمز را دریافت می کنند به این صورت که وقتی فرد به این نوع درب ها نزدیک می شود با دریافت امواج مادون قرمز از بدن فرد باز شده و با فاصله گرفتن فرد دیگر این امواج توسط حسگر درب مورد نظر دریافت نشده و بسته می شوند.درب اتوماتیک مثلثی مانند سایر درب های اتوماتیک امکان ایجاد سیستم های امنیتی مانند تشخیص اثر انگشت و دزدگیر را دارند.

کاربرد درب اتوماتیک مثلثی چیست؟

 ساختمان های اداری

 بانک ها

 فروشگاه های رفاهی در ایستگاه های پر کننده

 بلوک های آپارتمانی

 هتل ها

 رستوران ها، بیمارستان ها

 خانه های سالمندان

 مراکز کنفرانس و نمایشگاه ها

مزایای درب اتوماتیک مثلثی چیست؟

درب اتوماتیک مثلثی انتخابی عالی برای مناطق شلوغ با عبور زیاد هستند. این باعث می شود این نوع درب ها انتخاب خوبی در فرودگاه ها که در آن مردم در حال حرکت در بسیاری از جهات مختلف هستند و یا مغازه ها که در آن فضا محدود است باشد. درب اتوماتیک مثلثی همچنین به حفظ محیط اطراف خود کمک می کند. ایمنی مطلوب را تامین می کنند.

درب اتوماتیک مثلثی یک انتخاب ایمن است .سنسورهای ایمنی، به موقع باز شدن با تکنولوژی فرستنده و سنسورهای جانبی، ایمنی هر درب کشویی را افزایش می دهد. درب اتوماتیک مثلثی مناسب برای مکان هایی که نیاز به رعایت بهداشت زیاد دارد.در مکان هایی مانند بیمارستان ها و محل های بهداشتی که نیاز به باز و بسته شدن درب بدون تماس با آن را دارد برای کاهش خطر گسترش میکروب ها .فضای خود را مناسب و بهینه کنید. درب اتوماتیک مثلثی می تواند متناسب با نیازهای ورودی شما طراحی شده باشد و برای مکان هایی که فضا محدود است کاربرد دارد.