درب اتوماتیک کرو

درب اتوماتیک کرو، از انواع دربهای منحنی است که ورودی های منحصر به فرد و ظریفی را بدون از دست دادن قابلیت کشویی درب ایجاد مینماید. درب کشویی منحنی شامل یک درب اتوماتیک به صورت دو طرفه یا یک طرفه است. امکان طراحی، ساخت و نصب درب اتوماتیک کرو با انحنای سفارشی، با قوس 180 درجه و به صورت دایره کامل وجود دارد.

درب اتوماتیک کرو چیست؟

درب اتوماتیک کرو برای شما را یک فضای ورودی جذاب و منحصر به فرد فراهم می کند. درب ها را می توان به صورت نیم دایره ها و با قسمت های منحنی بیرونی یا درونی ، به عنوان تنظیمات دایره ای کامل و حتی به عنوان واحدهای بیضی شکل قسمت طراحی کرد.

توضیحاتی در مورد درب اتوماتیک کرو :

درب اتوماتیک کرو ارائه شده با استفاده از جدیدترین فن آوری پشتیبانی و سنسورهای راه اندازی شده دارای ویژگی هایی است که از چرخش اتوماتیک درب ها در هنگام سنجش دسترسی عابر و افراد به درب پشتیبانی می کنند. درب اتوماتیک کرو بسیار متنوع و متغیر هستند و فضای خلاقیت زیادی را در زمینه معماری ارائه می دهند.درب اتوماتیک کرو به صورت هواگردی عمل می کنند ، جریان ترافیک عابر پیاده را مطابق آنچه لازم است هدایت کنید و عرض و عمق ورودی های شما را در نظر گرفته می گیرد. درب اتوماتیک کرو امنیت ورودی شما با درصد امنیت بالا تامین میکند. این گونه درب ها دارای قاب های زیبا برای ایجاد سیستم درب با ظاهری تمام شیشه هستند. درب اتوماتیک کرو سبک می باشند و دارای سیستم با زو بسته شدن خودکار هستند.

درب اتوماتیک کرو برای چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد:

درب اتوماتیک کرو شرکت آچیلان در برای بسیاری از برنامه های مختلف طراحی شده اند. مثلا؛ برنامه های کاربردی ساختمانی که همراه خود زیبایی را نیز به همراه دارد ، اما نیاز به دسترسی برای افراد معلول را نیز به راحتی امکان پذبر می کنند. به خصوص در صورت قرار گرفتن درب در فضای محدودی از قسمت ورودی. درب اتوماتیک کرو ما یک راه حل ورودی است که این نیاز را برآورده می کند. این امر ضرورت تهیه درب اتوماتیک کرو را در مقایسه با درب سنتی اثبات می کند. از این نوع درب در مکان هایی مانند: هتل ها، مؤسسات بهداشتی، فرودگاه ها ،ساختمان های اداری، مراکز خرید، ساختمان های تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار درب اتوماتیک کرو :

درب اتوماتیک کرو از دو مجموعه درب کشویی خمیده تشکیل شده است که با طرحی زیبایی شناختی با ظرفیت بالا و سهولت عبور از درب های کشویی ارائه شده است. با ظاهر خمیده خود ، کمی گسترده تر از درب های کشویی را در عرض دارد. بنابراین امکان استفاده از توان بیشتر را فراهم می کند.درب اتوماتیک کرو ما نیز می توانند در طرح های نیم دایره تنظیم شوند. یا به صورت جداگانه و یا بهم پیوسته بین سایر پانل های دیواری خمیده و درب های کشویی خمیده قرار می گیرند. مانند تمام سیستم های درب. درب اتوماتیک کرو از فولاد ضد زنگ جلا ، برس ، برس برنز یا برنز یا PPC برای مطابقت با هر رنگ RAL ارائه می شود. سرعت باز و بسته شدن درب و زمان تنظیم پارامترها توسط کاربران قابلیت تنظیم را دارد. درب اتوماتیک کرو دارای راندمان بالا ، طول عمر طولانی ، ویژگی های قابل اعتماد و کم صدا می باشد.

کنترل هوشمند در درب اتوماتیک کرو چگونه عمل می کند؟

درب اتوماتیک کرو مجهز به سیستم کنترل اصلی سوئیس (MCS) و اتصالات اصلی می باشد. درب اتوماتیک کرو در جهت های مخالف با عملکرد اتوماتیک توقف باز می شوند تا از آسیب دیدگی و ضربه به عابران و اشیاء جلوگیری شود. کنترل پنل به صورت دو طرفه با MCS ارتباط برقرار می کند و توسط پنل می توانید حالت عملیاتی را انتخاب کنید. همچنین ، می توانید توقف اضطراری را تنظیم کرده یا پارامترهای عملیاتی را تغییر داده و به طور مستقیم در جایی که خرابی رخ می دهد توقف صورت پذیرد. درب اتوماتیک کرو به دلیل حفاظت بدون درز در سرتاسر آن از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند. طراحی نوسازی عایق صوتی از ماژول های انتقال ، ساختاری دقیق را تشکیل می دهد ، که باعث می شود درب اتوماتیک کرو سریع تر حرکت کند و همزمان صدا را کاهش دهد.

related post

مطلب مرتبط

به منظور جلب توجه و جذب مهمان ها و مشتریان، نصب اینگونه درب ها در ورودی هتل ها و مراکز تجاری وسیع و مجتمع های ساختمانی بزرگ کاملا پسندیده است.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.