درب رول آپ صنعتی

این سیستم دارای تکنولوژی بسیار پیشرفته و منطبق با استاندارد های اروپا و با استهلاک کم و ایمنی بالا میباشد.
کاربرد رول آپ
برای اماکن صنعتی , فروشگاهی , پارکینگ , پنجره ها , مغازه ها و پارکینگ مسکونی
- باز و بسته شدن بسیار آسان
- استحکام و مقاومت - عایق بندی مناسب برای جلوگیری از اتلاف انرژی و نفوذ گرد و غبار
- ظاهر زیبا
- عایق صوت
- سبک و کم استهلاک
- مقاوم در برابر شرایط مختلف جوی
- نصب و راه اندازی سریع

این سیستم دارای تکنولوژی بسیار پیشرفته و منطبق با استاندارد های اروپا و با استهلاک کم و ایمنی بالا میباشد.
کاربرد رول آپ
برای اماکن صنعتی , فروشگاهی , پارکینگ , پنجره ها , مغازه ها و پارکینگ مسکونی
- باز و بسته شدن بسیار آسان
- استحکام و مقاومت - عایق بندی مناسب برای جلوگیری از اتلاف انرژی و نفوذ گرد و غبار
- ظاهر زیبا
- عایق صوت
- سبک و کم استهلاک
- مقاوم در برابر شرایط مختلف جوی
- نصب و راه اندازی سریع

نام درب رول آپ
درب رول آپ صنعتی

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.

درب رول آپ سکشنال

درب پارکینگ یا درب گاراژ ها درب های بزرگی هستند که به صورت دستی یا به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. درب های پارکینگ امروزی عموما یا به وسیله جک های برقی باز بسته می شود یا از نوع درب رول آپ سکشنال می باشند و به صورت متحرک و زیر سقفی باز می شوند.

هنگامی که سعی در تصمیم گیری برای نصب درب گاراژ را دارید ، بیشتر مردم به دنبال درب رول آپ سکشنال یا درب های سکشنال هستند اما متوجه نمی شوند که تفاوت های مختلفی بین این دو نوع درب وجود دارد. این نوع درب ها در مصالح ، دوام ، نگهداری ، امنیت ، نصب و هزینه های کلی و طول عمر متفاوت هستند که باعث می شود این دو درب گاراژ بسیار متفاوت و مناسب برای کاربردهای مختلف باشد. در این مطلب قصد داریم در مورد درب رول آپ سکشنال توضیح دهیم:

یک درب رول آپ سکشنال استاندارد از چندین بخش 24 اینچی استفاده می کند که برای تکمیل درب به یکدیگر وصل شده اند. مصالح به کار رفته در درب رول آپ سکشنال تأثیر زیادی در دوام و طول عمر آن دارد. مصالح سنگین و مقاوم مورد استفاده در درب رول آپ سکشنال ساخته شده است تا طول عمر آن زیاد شود و در واقع مقاومت در برابر استفاده سنگین داشته باشد. به طور کلی ، درب رول آپ سکشنال برای دهانه های ساختمان کم حجم مناسب تر هستند و به طور معمول به عنوان بهترین راه حل برای مناطق پر رفت و آمد انتخاب نمی شوند. قطعات و مکانیک درب رول آپ سکشنال همچنین برای استفاده در حجم بالاتر طراحی شده اند و برای استفاده مدت طولانی کاربرد دارند.

درب رول آپ سکشنال به نگهداری بسیار کمی نیاز دارند. برخی از مدل های درب رول آپ سکشنال به گونه ای ساخته شده اند تا در برابر بیش از 1000،000 چرخه باز و بسته شدن و بدون هیچ گونه نگهداری استفاده شوند و مقاومت داشته باشند.فنرهای درب رول آپ سکشنال در حالی که برای ساخت آن ها از مواد صحیح استفاده شود مانع از زنگ زدگی و خوردگی می شود.

درب رول آپ سکشنال، درب های استیل گالوانیزه ای هستند که به شکلی رول شده اند که به یکدیگر وصل شده اند. درب رول آپ سکشنال امنیت و حفاظت عالی را از ورود غیرمجاز و نگرانی های زیست محیطی ارائه می دهند. بسیار ناهموار و بادوام هستند و آنها به گونه ای طراحی شده اند که بسیار طولانی تر از درب های استاندارد گاراژ عمل می کنند.

مزایای درب رول آپ سکشنال:

درب رول آپ سکشنال به چندین بخش تقسیم می شود که به صورت افقی تقسیم می شوند ، آنها به صورت عمودی بر روی یک مسیر باز می شوند و در مقابل سقف مسطح قرار می گیرند تا فضای گاراژ را به حداکثر برساند.

درب رول آپ سکشنال عایق بندی شده و به خوبی مهر و موم شده اند، بنابراین با جلوگیری از ورود و خروج هوا و کاهش گرمای تلف شده انرژی شما را کاهش می دهند. پنل های ضخیم و مستحکم همچنین امنیت بیشتری را ارائه می دهند ، زیرا ورود به آنها بسیار دشوار است. درب رول آپ سکشنال عایق فوق العاده ای را ارائه می دهد و از ورود گرما و سرما به داخل اتاق محافظت می کند.

این نوع درب ها به خوبی برای گاراژها مناسب هستند ، اما در مقیاس بزرگتر نیز برای ساختمان های تجاری و صنعتی نیز استفاده می شوند.

درب رول آپ سکشنال متشکل از تعداد زیادی تخته باریک افقی است. این نوع درب فضای بیشتری نسبت به سایر درب ها به گاراژ می دهد.

درب رول آپ سکشنال نیز می توان در مصارف تجاری و صنعتی و همچنین گاراژهای داخلی استفاده کرد.

مصرف کمتر انرژی برابر با صورتحساب انرژی کمتر است را می توان به گونه ای تنظیم کرد تا به صورت دستی یا اتوماتیک کار کند. عملکرد خودکار سریعتر و آسان تر است ، اما با قیمت بالاتری همراه است.

درب رول آپ سکشنال از امنیت بالایی برخوردار هستند و اگر به درستی نصب شود، در صورت تلاش اجباری برای ورود اجباری ، حداکثر میزان حفاظت را فراهم می کند.

با استفاده از درب رول آپ سکشنال مصرف انرژی را می توانید کاهش دهید.

یکی دیگر از مزایای بزرگ درب رول آپ سکشنال قابلیت آنها در جلوگیری از نویز خارجی به سمت داخل است. این امر می تواند در صورتی که تجارت شما در یک خیابان شلوغ یا یک منطقه صنعتی پر سر و صدا باشد ، از این مزیت برخوردار باشید.

امکان پارک وسایل نقلیه جلو و پشت این گونه درب ها وجود دارد.

درب رول آپ سکشنال معمولاً از سه تا هشت صفحه ساخته می شوند. درب رول آپ سکشنال دقیقاً همان مقدار فضای داخلی گاراژ را به عنوان یک درب یکپارچه اشغال می کنند. هر پنل ارتباط خاص خود را با درب رول آپ سکشنال دارد.

نصب درب رول آپ سکشنال:

هنگام نصب درب گاراژ جدید ، اولین تصمیمی که باید گرفته شود درمورد نوع درب است که می خواهید در خانه خود نصب کنید.

افرادی که به دنبال نصب درب گاراژ جدیدی در خانه های خود هستند ، گزینه ها و گزینه های متنوعی در اختیارشان قرار می دهند. آنها فقط باید با گزینه ها آشنا شوند تا بتوانند تصمیمی صحیح در مورد شخصی که متناسب با نیازهای آنها باشد به بهترین وجه تصمیم بگیرند. با هر نوع درب گاراژ گزینه های رنگی و طراحی زیادی برای انتخاب وجود دارد که یکی از این درب ها درب رول آپ سکشنال است که مزایا و کاربردهای آن در بالا ذکر شد.

برای نصب این درب ها از متخصصین نصب این درب ها استفاده کنید.

قیمت درب رول آپ سکشنال :

قیمت درب رول آپ سکشنال با توجه به کیفیت، مواد و مصالح به کار برده شده، استاندارد بودن و برند آن ها متفاوت است