news

درب اتوماتیک لولایی

درب اتوماتیک لولایی ( پارکینگی) این سیستم جهت درب پارکینگها و منازل و...

درب اتوماتیک لولایی ( پارکینگی) این سیستم جهت درب پارکینگها و منازل و... طراحی شده و در نصب و راه اندازی آن هیچ گونه نیازی به تغییر درب اتوماتیک موجود ساختمـان نبـوده ودر وضعیت فعلی آن قابل نصب می باشد این نوع سیستم به صورت کنتـرل ازراه دور هدایت شده و باطری Back Up آن در زمـان قطـع بـرق انـرژی دستگاه راتاٴمین و در صورت نیاز به وسیله کلیدخلاص کن به حالت دستـی به آسانی باز و بسته می شود انواع دیگر دربهای پارکینگی به صـورت زیـر سقفی و کشویی ساده و تلسکوپی در صورت نیاز قابل نصب و را ه اندازی می باشد.

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ :

درب های اتوماتیک لولایی نوعی از درب اتوماتیک هستند که بسیار سریع و راحت باز و بسته می شوند .

این درب ها بیشتر در مكانهایی به كار گرفته میشوند كه به علت محدودیت در عرض امكان نصب دیگر دربهای اتوماتیک وجود نداشته باشد.

اپراتور این دربها به صورتی طراحی شده است كه نیازی به تعویض درب نبوده و تقریبا قابل نصب بر روی هر نوع درب لولایی می باشند و توانایی باز و بسته كردن دربها را به داخل و خارج را دارند.

همچنین میتوان از این سیستم به صورت یك لنگه و یا دو لنگه به كار گرفت.

استفاده از این دربها در مكانهای پر تردد پیشنهاد نمیگردد ولی برای محدود كردن تردد در مكانهای خاص مانند اتاق مدیریت، اتاق عمل ، طلا فروشی ها و غیره و تركیب آنها با سیستم های كنترل تردد سیستم كنترلی مناسبی را بوجود می آورند .

دربهای اتوماتیک لولایی به وسیله یک چشم الکترونیک یا دستگاه های کارت خوان باز و بسته می شوند و از این درب ها در منازل یا مراکزی که اشخاص سالمند و کم توان یا ناتوان جسمی وجود دارد، بیشتر استفاده می شود .

البته همان طور که گفته شد از دربهای اتوماتیک لولایی برای منازل استفاده می شود و حتی ممکن است در مکان های دیگر نیز استفاده شود .

به عنوان مثال در مدرسه ها، فروشگاهها و مراکز پررفت وآمد مانند بیمارستان ها، ایستگاه های قطار و... می توان استفاده کرد .

دربهای اتوماتیک لولایی به دلیل کارایی فوق العاده در صرفه جویی انرژی از انواع دربهای بسیار مطمئن و ایمن محسوب می شوند .

سیستم درب اتوماتیک لولایی در دو نوع به بازار عرضه می شود، سیستم های درب اتوماتیک لولایی تک لنگه و دولنگه .

سیستم های درب اتوماتیک لولایی تک لنگه :

همان طور که از نامش برمی آید از یک لنگه درب ساخته شده که به طرف راست یا چپ باز می شود.

به هنگام بازشدن دربهای اتوماتیک تک لنگه ای به صورت 90 درجه باز میشوند و خودروها به راحتی می توانند رفت و آمد کنند و به پارکینگ هدایت شوند .

سیستم های دربهای اتوماتیک لولایی تک لنگه از یک قفل برقی یا مغناطیسی استفاده شده است که وجود این قفل ضروری است و چنانچه این قفل وجود نداشته باشد درب با فشار زیادی باز و بسته می شود و در نتیجه به درب آسیب وارد می شود .

سیستم های درب اتوماتیک لولایی دولنگه :

ساختار این دربها به این صورت است که دولنگه مثل هم در کنار یکدیگر تشکیل یک در را داده اند و دو لنگه با استفاده از جک ها امکان تردد خودروها به سهولت امکان پذیر می کنند.

از دربهای اتوماتیک لولایی دولنگه بیشتر استفاده می کنند و به جرات می توان گفت بخش اعظم استفاده کنندگان از این نوع دربها، از دربهای اتوماتیک دولنگه بیشتر خریداری و استفاده می کنند .

دربهای اتوماتیک دولنگه در ساختمان هایی که سقف دارند یا ویلایی با حیاط هستند بیشتر کاربرد دارد وفراموش نشود که به اندازه طول هر لنگه درب فضای داخلی که درب به طرف آن باز می شود باید آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز یا بسته شدن درب جود داشته باشد .

معیار اصلی انتخاب یکی از این دو نوع درب وزن و عرض هر لنگه و بنا به آگاهی از تردد روزانه ( یعنی دفعات باز و بسته شدن در طول یک روز) است .

انواع جک برای درب اتوماتیک لولایی :

1- جک های الکترو مکانیکی :

برای درب های سبک ، باتردد و عرض کم استفاده می شود وبه وسیله ی نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می کند . مثال ساختمان های مسکونی با تعداد واحد پایین

2- جک های هیدرولیکی :

برای درب های سنگین،با تردد بالا و عرض زیاد استفاده می شود و به وسیله فشار روغن کار می کند . مثال مجتمع های مسکونی ، اماکن صنعتی و.......

در درب های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می شود .

انواع درب های اتوماتیک و قیمت درب اتوماتیک و پنجره آلومینیومی در آچیلان در قابل مشاهده میباشد.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.