news

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی جزو رایج‌ ترین نوع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد

درب اتوماتیک کشویی جزو رایج‌ ترین نوع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد که به لحاظ عملکرد ساده و نصب و کاربری آسان در مکان‌های پرتردد مانند بانک ها و ساختمان های تجاری مورداستفاده قرار می‌گیرد و میتواند حجم بالایی از ترافیک رفت و آمد را به راحتی پشتیبانی کند و به ‌صورت کشویی باز و بسته می‌شوند.

این درب ها یكی از ساده ترین و پر مصرفترین نوع درب های اتوماتیک نفر رو می باشند كه به علت حركت خطی و حداقل نیاز به فضا موجب استفاده بهینه از فضای موجود فروشگاه ها و اماكن عمومی می گردند.

در حالت استاندارد درب‌های کشویی اتوماتیک دارای ۲ لنگه ثابت و متحرک می‌باشند که با توجه به محل نصب امکان کم کردن لنگه‌های ثابت و متحرک نیز وجود خواهد داشت.

با توجه به کاربری ساده درب‌های اتوماتیک کشویی استفاده از آن‌ها بسیار رایج است و حتی میتوان برای آن چندین لنگه ثابت نیز در نظر گرفت.

این درب ها برای نصب به حداقل تخریب و امور اینچنینی نیازمندند و به راحتی و سرعت قابل نصب و راه اندازی می باشند.

در بیشتر ورودی ها این درب ها معمولاً به صورت دولنگه ثابت و دو لنگه متحرك قابل اجرا می باشند ولی در صورت نیاز می توان به صورت یك لنگه ثابت و یك لنگه متحرك و یا دو لنگه محرك بدون لنگه ثابت و تك لنگه متحرك بدون لنگه ثابت اجرا نمود كه دو نمونه آخر بیشتر در مكانهایی كه امكان حركت درب ها بر روی دیوار امكان پذیر باشد قابل ارائه می باشند.

با این سیستم میتوان ورودی هایی تا عرض دو متر و ارتفاع 2.5متر بازشوی مفید ایجاد نمود.

در این درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی در بیشتر مواقع از شیشه های 10 میلیمتری سكوریت شده استفاده می گردد ولی در صورت نیاز امكان به كارگیری از شیشه های دوجداره تا 20 میلیمتر نیز وجود دارد.

همچنین كاربران می توانند نسبت به نیاز خود درب را در وضعیت های اتوماتیك، دائم باز، دائم بسته، حالت زمستانی یا نیمه باز ،ورود ممنوع و یا خروج ممنوع تنظیم كنند وهمچنین با نصب سیستم های كنترل تردد و یا ریموت كنترل و همچنین برنامه های زمانبندی در بعضی از اپراتورها كاربران را قادر به كنترل ورود ها و خروج ها می سازد.

وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین درب ها و كنترلرهای هوشمند با قابلیت ضد برخورد امنیت عابرین را در برابر برخورد احتمالی با دربها تامین می كنند.

یک نوع درب اتوماتیک شیشه ای کشویی به حالتی ظریف و زیبا و البته به سادگی در ورودی مکانهای پرتردد نصب شده و علاوه بر سهولت در انجام کار، ورودی ساختمان را بسیار مدرن و جذاب می نماید.

از مهمترین دلایلی که استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای کشویی را تا این حد بالا می برد عبارت است از: ظاهری زیبا ، سهولت در رفت و آمد افراد ، کاهش در اتلاف انرژی ، امکان کنترل رفت و آمد های افراد با تنظیمات پیشرفته توسط دستگاه های کارت خوان و دستگاه تشخیص اثر انگشت و...

درب اتوماتیک کشویی دارای خصوصیات و مزایای متعددی است که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

نصب آسان و تنظیمات راحت تر نسبت به سایر درب های اتوماتیک

قابلیت تغییر دادن مدت زمان باز یا بسته ماندن درب

دارای باکس کنترل پیشرفته و صفحه نمایش برای نمایش خطاها

دارای قفل امنیتی برای کنترل پانل سیستم

دارای خلاص کن دستی با قابلیت استفاده از داخل و خارج دستگاه

دارای قابلیت قفل حفاظتی در شب

داشتن هنگرهای ضد سایش برای طولانی تر شدن عمر درب شیشه ای کشویی

سیستم هوشمند تشخیص موانع و افراد

دارای سیستم کاملا ماژولار و تنظیمات جامع

قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب

دارا بودن شارژر و باطری برای استفاده در زمان قطع برق تا 200 الی 300 مرتبه

دارای Encoder در موتور درب شیشه ای برای ایجاد امنیت بیشتر اشخاص در هنگام برخورد با درب

معمولا در بیشتر انواع نیازی به استابلایزر ندارند و در برابر نوسانات برق مقاوم هستند

مجهز بودن دستگاه به نوار لاستیکی بین کاور و اپراتور برای جلوگیری از لرزش و صدا

دارا بودن کاور دو طرفه

قابلیت اتصال به قفل الکتریکی دولنگه برای ایجاد امنیت بالاتر

دارای بودن سنسورهای مایکروویو برای شناسایی افراد و موانع با قابلیت تنظیم دقیق

دارای طراحی زیبا و دارای طرحهای مختلف و اشغال کمترین فضا جهت نصب دستگاه

قابلیت استفاده از این نوع درب شیشه ای در مکان های پرتردد مثل فرودگاه ها، مراکز تجاری و اداری، بانکها و بیمارستانها و...

دارای قطعات با بهترین و مقاوم ترین مواد اولیه مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی

مکانیزم کار درب شیشه ای کشویی یا درب اتوماتیک کشویی چگونه است؟

یکی از مهمترین مواردی که در مورد درب اتوماتیک شیشه ای کشویی مطرح است مکانیزم حرکت درب شیشه ای کشویی می باشد.

این مکانیزم بر اساس استفاده از موتور و تسمه در به حرکت درآوردن لته های درب ها بنا شده است.

در این مکانیزم در واقع تسمه بصورت رفت و برگشتی کار می کند و در واقع تسمه دور تا دور پولی موتور و هرزگرد انتهایی قرار گرفته است و در این حالت با چرخش پولی یا فلکه موتور این تسمه نیز به چرخش در خواهد آمد.

هر لنگه درب متحرک توسط دو دستک یا Hanger جابجا می شود و در واقع این هنگرها بوسیله غلتکهایی بر روی بخشی از ریل می لغزند و یکی از هنگرها با استفاده از یک تسمه گیر به تسمه متصل می باشد و نیروی حرکتی آن تامین میگردد.

البته این فقط مکانیزم حرکتی درب اتوماتیک شیشه ای کشویی بود ولی لازم بذکر است که این درب نیاز به تنظیمات متعددی در چشمی و موتور و کنترل باکس و حتی کشش تسمه و ... دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه درب اتوماتیک لولایی مراجعه نمایید.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی با توجه به ماهیت کاربرد آن، زندگی مردم را بسیار آسانتر کردند. با استفاده از این تکنولوژی می توان به زیبایی و ایمنی ساختمان ها افزود و در عین حال از راحتی آن استفاده کرد. در حقیقت باز و بسته شدن اتوماتیک درب اتوماتیک کشویی ویژگی بارز و شاخص این درب می باشد که در مکان های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

درب اتوماتیک کشویی چیست؟

درب اتوماتیک کشویی برای دسترسی راحت و بدون تماس با درب استفاده می شوند. در ساختمان های اداری ، محل های فروش ، هتل ها ، بیمارستان ها و ساختمان های بی شمار دیگر که افراد زیادی وارد آن می شوند و از آنجا خارج می شوند کاربرد دارند. شما می توانید درب اتوماتیک کشویی ایده آل و مناسب در هر ساختمانی با هر زمینه فعالیت پیدا کنید.

درب اتوماتیک کشویی با قاب های جذاب و سبک های براق برای تکمیل ورودی های مختلف طراحی شده است. درب اتوماتیک کشویی شیشه ای هنگام مشاهده نمای بدون مانع و اجازه ورود نور طبیعی به داخل ساختمان ، ایده آل هستند. درب اتوماتیک کشویی دسترسی آسان و بدون دست را ایجاد می کنند. درب اتوماتیک کشویی می تواند از جنس آلومینیوم یا شیشه باشد.

مزایای درب اتوماتیک کشویی:

• محافظت در برابر آتش و دود

• درب اتوماتیک کشویی استاندارد در زندگی روزمره راحتی را به همراه دارد

• برای خروج اضطراری مناسب می باشد

• راه حل کارآمد: دو سیستم مستقل و مانیتور شده برای خروج اضطراری

• محافظت مؤثر در برابر سرقت

• راحتی نامحدود درب اتوماتیک کشویی

• دارای خاصیت غیر خورندگی و ضد آب

• ایده آل هنگامی که تقاضای زیادی در مورد بهداشت یا مقاومت در برابر خوردگی ایجاد شود، به عنوان مثال. هنگام تمیز کردن با آب تحت فشار زیاد، مقاوم می باشد

• استفاده از مواد ضد زنگ

• ضد صدا

• نصب و راه اندازی آسان

ویژگی های درب اتوماتیک کشویی:

ایمنی در همه زمان ها

درب اتوماتیک کشویی به لطف سیستم کنترل پیشرفته خود ، کاملاً برای ادغام وسایل ایمنی در نظر گرفته شده اند. فناوری سنسور مانند پرتوهای نور ، رادار یا موارد مشابه برای محافظت از مردم و برای شناسایی بیومتریک مناسب است. در مواقع اضطراری، درب اتوماتیک کشویی را می توان در صورت لزوم قفل کرد.

درب اتوماتیک کشویی باعث صرفه جویی در فضا شده، ظریف و مدرن است. این نوع درب ها را می توان برای اجرای طیف مورد نیاز برنامه ها در داخل ساختمان استفاده کرد.

درب اتوماتیک کشویی اقتصادی و بسیار قابل اعتماد است. برای دسترسی به کنترل و سوئیچ ها برای شرایط اضطراری که سطح امنیت را بالا می برد از پنل استفاده شده است (OPEN ، CLOSE ، STOP). درب اتوماتیک کشویی طبق استانداردهای جهانی ساخته شده اند.

درب اتوماتیک کشویی باعث کاهش مصرف انرژی می شوند. درب اتوماتیک کشویی 70 درصد کمتر برق مصرف می کنند. علاوه بر این ، تولید گازهای گلخانه ای 70 درصد کاهش می یابد که این هم برای کاربر و هم برای محیط زیست فایده ای دارد.

درب اتوماتیک کشویی چگونه عمل می کند؟

درب اتوماتیک کشویی هنگامی که کنترلر درب سیگنال فعال سازی را توسط سنسور دریافت می کند باز می شود و موتور دنده را برای هدایت کمربند و قرقره فعال می کند. هنگامی که هیچ کس در داخل منطقه فعال سازی تشخیص داده نشود ، درب بعد از مدت زمانی مشخص شروع به بسته شدن می کند.

کاربرد درب اتوماتیک کشویی:

از ورودی های بیمارستان گرفته تا فروشگاه های خرده فروشی؛ عملکرد صاف ، آرام و قابل اعتماد با گزینه های تنظیمات مدولار تحویل داده می شود. انعطاف پذیری در طراحی تضمین می کند که سیستم های درب اتوماتیک کشویی در هر برنامه کاربردی باشد.