news

نصب و پیاده سازی انواع درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک

دوئچ تک (Deutshtec) یک کمپانی آلمانی است که از جدیدترین تکنولوژی ها در ساخت انواع درب اتوماتیک بهره می گیرد

درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک

دوئچ تک (Deutshtec) یک کمپانی آلمانی است که از جدیدترین تکنولوژی ها در ساخت انواع درب اتوماتیک بهره می گیرد و با طراحی های منحصر بفرد، تاثیر زیادی در زندگی می گذارد. این کمپانی با بررسی نیازهای افراد، مدرن ترین و موثرترین راه حل ها را ارئه داده است و این مسئله در طراحی و تولید انواع درب های اتوماتیک دوئچ تک قابل مشاهده است.

کمپانی دوئچ تک دارای کارخانه های بسیاری است و در زمینه تولید انواع درب های اتوماتیک، سابقه ای چندین ساله دارد. این کمپانی آلمانی، با عضویت در اتحادیه ی تولیدکنندگان درب اتوماتیک کشورهای اروپایی (FTA)، یکی از کمپانی های قابل اعتماد در زمینه تولید درب اتوماتیک محسوب می شود.

همچنین، کمپانی دوئچ تک به صورت انحصاری با سایر کمپانی های نامدار از جمله کمپانی های Siemens، Dunker، Hydro Aluminiumو BEA بلژیک، همکاری می کند و به این وسیله، درب های اتوماتیک را با بالاترین کیفیت ممکن و مطابق با استانداردهای جهانی، صادر می نماید.

این کمپانی، از سال 2006 تاکنون، محصولات خود را با برندهای مختلف روانه بازارهای جهانی کرده است؛ به طوریکه امروزه درب های اتوماتیک کمپانی دوئچ تک با برندهای اریکسن (Erichsen)، هالوکس (Holux) و دوئچ تک (Deutshtec) شناخته می شود.

کیفیت بالای انواع درب های اتوماتیک دوئچ تک و رعایت استانداردهای جهانی توسط این کمپانی، باعث شده است تا انواع درب های اتوماتیک دوئچ تک، متقاضیان زیادی در سراسر جهان از جمله ایران داشته باشد. از این رو تعداد انگشت شماری از شرکت ها اقدام به وارد نمودن انواع درب های اتوماتیک دوئچ تک نموده اند که یکی از این شرکت ها، شرکت آچیلان دُر می باشد.

شرکت آچیلان دُر با داشتن سابقه درخشان در زمینه وارد نمودن انواع درب های اتوماتیک دوئچ تک، توانسته است به خوبی اعتماد متقاضیان انواع درب های اتوماتیک دوئچ تک را جلب نماید.

متقاضیان می توانند انواع درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک را تهیه نمایند و از اصل بودن آن اطمینان داشته باشند به طوریکه کیفیت بالا و عملکرد بی عیب و نقص انواع درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک نشان دهنده اصل بودن آنها خواهد بود.

اهمیت استاندارد بودن درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک چیست؟

همانطور که اشاره شد، انواع درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک منطبق بر استانداردهای جهانی هستند و همین امر موجب شده است تا انواع درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک طرفداران زیادی داشته باشند. اینکه استاندارد بودن درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک چه اهمیتی می تواند داشته باشد، در ادامه توضیح داده شده است.

استانداردها مجموعه ای از قوانین مشخص هستند که به منظور رسیدن به یک کیفیت مطلوب، تعیین می شوند. هر استاندارد شامل تعداد محدودی قانون در یک زمینه خاص است و یک استاندارد کلی که شامل تمامی قوانین مربوط به ساخت، تولید، صادرات و واردات درب اتوماتیک باشد، وجود ندارد. این امر مزایای مهمی دارد؛ از جمله اینکه تمرکز بر روی هر قسمت، از تولید گرفته تا واردات درب اتوماتیک، بیشتر خواهد بود و این امر موجب می شود تا قوانین تعیین شده دقیق تر و در نهایت، استاندارد، قابل اعتمادتر باشد.

حصول اطمینان از کیفیت بالای درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک، اهمیت زیادی دارد؛ در صورتیکه درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک را برای نصب و کنترل ورود و خروج انتخاب کرده باشید، کیفیت مطلوب این درب اتوماتیک، از طول عمر مفید آن مشخص است و در طی مدت کارکرد، عملکردی بی نقص ارائه می-نماید. همچنین، کیفیت بالای درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک، در نهایت منجر به کاهش هزینه های مربوط به سرویس ماهیانه درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک و همچنین کاهش هزینه های مربوط به مصرف انرژی سرمایشی و گرمایشی می شود.

به منظور اطمینان یافتن از اصل بودن درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک، لازم است تا به استانداردهای دریافت شده آن، نگاهی بیاندازید. معمولا اسامی استانداردها به صورت کلمات مخفف انگلیسی است و اینکه هر کدام از این استانداردها به چه معناست، در ادامه مطلب به توضیح آن پرداخته ایم.

چه استانداردهایی نشان دهنده کیفیت بالای درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک هستند؟

استانداردهایی که به منظور نشان دادن کیفیت خوب درب های اتوماتیک دوئچ تک آچیلان دُر، در ایران معتبر هستند و می-توانند باعث شوند تا با خیال راحت درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک را تهیه نمایید، در ادامه توضیح داده شده است.

1. استاندارد ISIRI

موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران که به اختصار ISIRI نامیده می شود، یکی از موسساتی است که وظیفه دارد تا انواع درب اتوماتیک وارد شده به کشور را از نظر کیفیت مورد بررسی قرار دهد. این موسسه در سال 1960 میلادی عضو رسمی سازمان بین المللی استاندارد (ISO) در آمده است و کنترل کیفی درب اتوماتیک را برمبنای این استاندارد بین المللی، مورد بررسی قرار می دهد.

به دلیل اینکه درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک از جمله محصولات وارداتی می باشند، داشتن این استاندارد برای آن الزامی است.

یکی از امتیازهای انواع درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک، دریافت استاندارد ISIRI می باشد که نشان دهنده کیفیت مطلوب و قابل قبول درب های اتوماتیک دوئچ تک آچیلان دُر می باشد.

2. استاندارد CE

استاندارد CE یکی از استانداردهایی است که توسط اتحادیه اروپا وضع شده است و درب اتوماتیک را از نظر فاکتورهای مختلف از جمله مضر نبودن برای محیط زیست، مضر نبودن برای انسان و همچنین از نظر میزان امنیت مورد بررسی قرار می دهد.

یکی دیگر از استانداردهایی که انواع درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک موفق به دریافت آن شده است، استاندارد CE است و از بابت امنیت و مضر نبودن برای انسان و محیط زیست، مورد تایید اتحادیه اروپا قرار گرفته است.

3. استاندارد DIN

استاندارد DIN یکی از سختگیرانه ترین استانداردهایی است که با داشتن 30000 نوع استاندارد، می توان گفت تقریبا تمامی جوانب مربوط به تکنولوژی به کار رفته در انواع درب اتوماتیک را در بر می گیرد. درب اتوماتیک آچیلان در دویچتک با پشت سر گذاشتن این استاندارد سختگیرانه توانسته است کیفیت بالای انواع درب اتوماتیک دوئچ تک را ثابت کرده و تضمین کند.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.