پارتیشن آلومینیوم

نام پارتیشن

پارتیشن آلومینیوم -

دانلود کاتالوگ

در حال حاضر کاتالوگ اضافه نشده است.

توضیحات :

پارتیشن آلومینیومی پارتیشن دوجداره آلومینیومی ، از دیگر محصولات چوبا فرم است که در آن از پنل های افقی استفاده شده است. با توجه به ساختار افقی و کشیده این پارتیشن ها، می توان در فضا عمق و وسعت ایجاد نمود. همچنین در صورت نیاز به عبور سیم کشی ها و دیگر تأسیسات ساختمان نیازی به باز کردن تمامی پنل های این پارتیشن وجود ندارد، و تنها با باز کردن پنل مربوطه به سادگی می توان عیوب تجهیزات ساختمان را رفع نمود. این پارتیشن اداری به نیاز کاربران برای داشتن فضایی مدرن به خوبی پاسخ می دهد.
پارتیشن دوجداره آلومینیومی به گونه طراحی شده است که دفتر کاری شما در ذهن ها ماندگار شود. طراحی هوشمند و تطابق با جدیدترین متدهای طراحی فضای اداری، اصلی ترین ویژگی های پارتیشن کلاسیک محسوب می شوند.
اجزای پارتیشن آلومینیومی
پارتیشن آلومینیوم ، از ترکیب چوب ، آلومینیوم ، شیشه می باشد. پارتیشن آلومینیومی از اجزایی مانند قاب آلو مینیوم و جدارهای mdf و شیشه تشکیل شده اند، که با نیاز های مشتری می تواند به شکل ارتفاع کوتاه ، نیمه بلند یا بلند تا سقف قابل تغییر باشد. پارتیشن آلومنیومی، قاب ها به طوری ساخته می شود که بتوان تجهیرات قفل و یراق آلات به راحتی روی درب اجرا کرد.
مزایای پارتیشن آلومینیومی
این نوع پارتیشن به دلیل اینکه مواد اولیه آن به راحتی با هم هماهنگ می شوند، قابلیت نصب سریع را دارند.
تمام اجزای این نوع پارتیشن در صورتی که باب میل شما نباشند به راحتی می توانید تعویض کنید.
در صورت جابه جایی بدون هیچ آسیب دیدگی می توانید قطعات را متصل کنید.
قیمت این نوع پارتیشن از سایر پارتیشن های موجود بالاتر است .
این نوع پارتیشن به دلیل رنگ آنودایز از رنگی با کیفیت بالا برخوردار است که باعث زیباتر کردن محیط اطراف می شود.

ارسال نظر کاربران
شما هم میتوانید در مورد این محصول نظر دهید