پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک عایقی فوق العاده در طول سال ها:

با توجه به بالا رفتن قیمت انرژی ، همه در تلاش برای عایق بندی بهینه خانه خود هستند. بیشتر افراد بلافاصله به عایق بندی سقف و دیوار و لعاب های دو یا حتی سه گانه فکر می کنند ، در حالی که از نمایه های پنجره اغلب غافل می شوند. اما این کار نادرست است ، زیرا لعاب مضاعف یا سه گانه شما در صورت عایق بندی مناسب قاب ممکن است فقط سود داشته باشد ، که این مورد فقط با پنجره آلومینیومی ترمال بریک امکان پذیر می شود.

در هنگام سرد شدن هوا در خارج از خانه و در تابستان هوای خانه می خواهند دلپذیر و خنک باشد حتی اگر دمای بیرون از 30 درجه سانتیگراد و بیشتر نیز افزایش یابد. برای رسیدن به این هدف ، باید یک انتخاب صحیح پنجره داشت که این انتخاب می تواند پنجره آلومینیومی ترمال بریک باشد.

نوارهای پلی آمید در پنجره آلومینیومی ترمال بریک:

به لطف توسعه پنجره آلومینیومی ترمال بریک ، آلومینیوم حداقل به اندازه رقبای دارای جایگاه خوبی است. با این پروفیل ها که با دستگاه های تخصصی تولید می شود ، یک نوار پلی آمید بین بخش های داخلی و خارجی پروفیل قرار می گیرد مانند پنجره آلومینیومی ترمال بریک. پلی آمید پلاستیک است که بیش از 500 برابر بهتر از آلومینیوم عایق بندی می کند ، بنابراین پنجره آلومینیومی ترمال بریک از مقدار Uf بسیار کمتری برخوردار هستند.

عایق درون یک پنجره به عنوان "شکست حرارتی" گفته می شود. شکست حرارتی یک مانع مداوم بین قابهای پنجره در داخل و خارج است که از اتلاف انرژی حرارتی رسانا جلوگیری می کند این مانع به طور ایمن قابهای فلزی داخلی و بیرونی قاب پنجره آلومینیومی ترمال بریک را می بندد. این شکست حرارتی در پنجره آلومینیومی ترمال بریک مقاومت در برابر افت حرارتی انرژی را ایجاد می کند و همراه با لعاب پنل سه تایی ، فضای داخلی پنجره آلومینیومی ترمال بریک باعث می شود درمای حرارت فضای داخلی شما، در دمای مناسب قرار گیرد . هنگامی که پنجره های شما دارای درجه حرارت مناسب هستند ، دمای مطلوبی دارند.

تا چند دهه پیش ، آلومینیوم یک نقطه ضعف عمده نسبت به چوب و PVC داشت: عایق حرارتی محدود. مقدار Uf بیش از حد بالایی دارد (اندازه گیری میزان گرما که از طریق یک پروفیل پنجره عبور می کند). این نقطه ضعف اکنون با پنجره آلومینیومی ترمال بریک کاملاً از بین رفته است.

مزایای پنجره آلومینیومی ترمال بریک :

در پنجره آلومینیومی ترمال بریک، میزان گرما و سر و صدا تا 1000 برابر کندتر از آلومینیوم معمولی می شود

پنجره آلومینیومی ترمال بریک یک عایق بازدارنده شعله می تواند باشد

در پنجره آلومینیومی ترمال بریک لایه امنیتی اضافه شده است

تعمیر و نگهداری کم پنجره آلومینیومی ترمال بریک می تواند یک مزیت برای مصرف کنندگان آن محسوب شود

پنجره آلومینیومی ترمال بریک بسیار ماندگار و بادوام هستند

این محصول دارای خاصیت غیر خورندگی می باشد

فناوری شکست حرارتی در پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک عایق حرارتی و صوتی عالی

سطوح پوشیده از پودر با طیف گسترده ای از رنگ ها در پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک همچنین دارای چیزی به نام "فاصله لبه گرم" هستند. پنجره آلومینیومی ترمال بریک ما دارای فضا با کارایی بالا هستند ، که عملکردهای مختلفی را در بر می گیرد: استرس ناشی از انبساط حرارتی و تغییر فشار را در خود جای می دهد. یک مهر و موم محکم گازی را ایجاد می کند که از هدر رفتن بنزین آرگون یا کریپتون (که دارای خاصیت عایق بندی نیز است) در واحد جلوگیری می کند. پنجره آلومینیومی ترمال بریک از رطوبت جلوگیری می کند و باعث جلوگیری از ورود آب می شود.

واقعیت جالب: همان ماده خشک کن که در پنجره آلومینیومی ترمال بریک می باشد همان ماده ای است که در آن بسته های کوچک که همیشه در کفش های جدید ، جیب های ژاکت و غیره وجود دارد تا آنها را از رطوبت حفظ کنید می باشد.

آلومینیوم استاندارد رسانای خوبی از گرما و سرما است به این معنی که می توانید گرمای زیادی را از طریق قاب پنجره / درب از دست داده و یا به دست آورید.

یک شکست حرارتی باید به قاب اضافه شود. فن آوری پنجره آلومینیومی ترمال بریک دارای نوار پلی آمید تقویت شده بین پروفیل های آلومینیومی داخل و خارج است و یک سد عایق بندی شده را در قاب پنجره آلومینیومی ترمال بریک ایجاد می کند. این کار گرما ، سرما و سر و صدا را هزار برابر کندتر از آلومینیوم استاندارد انجام می دهد.

با نصب پنجره آلومینیومی ترمال بریک گرما شکسته شده ، شما قادر خواهید بود تا 80٪ جلوی سر و صدا را بگیرید و خانه را در تابستان های گرم خنک نگه دارید.

related post

مطلب مرتبط

انتخاب پنجره آلومینیومی ترمال بریک ، در واقع یک راه حل سبز است که به شما این امکان را می دهد که از مزایای جلوگیری از هدر رفتن انرژی در منزل خود استفاده کنید.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.