news

کاربرد درب اتوماتیک کرو چگونه است

به منظور جلب توجه و جذب مهمان ها و مشتریان، نصب اینگونه درب ها در ورودی هتل ها و مراکز تجاری وسیع و مجتمع های ساختمانی بزرگ کاملا پسندیده است.

مشخصات درب اتوماتیک کرو چیست؟

درب اتوماتیک کرو Curved automatic sliding door، از انواع درب های منحنی است که ورودی های منحصر به فرد و ظریفی را بدون از دست دادن قابلیت کشویی درب ایجاد می نماید. درب کشویی منحنی شامل یک درب اتوماتیک به صورت دو طرفه یا یک طرفه است. در هر کدام از این انواع، لنگه درب های ثابتی با همان انحنای درب متحرک تعبیه شده اند که هنگام حرکت درب متحرک، به صورت کشویی روی لنگه ثابت قرار می گیرند. درب های اتوماتیک نیمه مدور یا دایره ای با معماری خاص و زیبایی که دارند، امکان ایجاد فضای شگفت انگیزی را برای محیط شما فراهم می کنند. استفاده از این درب ها به ویژه در مکان ها و مجتمع هایی که در نمای خود از معماری منحنی شکل استفاده کرده اند، بسیار جالب و خیره کننده خواهد بود. به منظور جلب توجه و جذب مهمان ها و مشتریان، نصب اینگونه درب ها وحتی درب اتوماتیک در ورودی هتل ها و مراکز تجاری وسیع و مجتمع-های ساختمانی بزرگ کاملا پسندیده است.

ویژگی های درب اتوماتیک کشویی منحنی کدام است؟

ویژگی های اصلی درب اتوماتیک کرو عبارتند از:

- طراحی منحصر به فرد نصب درب اتوماتیک کرو یا خم برای ساختمان هایی در نظر گرفته شده است که نمای بیرونی آنها به شکل نیم دایره یا قوسی از دایره، باشد ، امکان ایجاد ورودی های خاص و کاربردی را فراهم می کند.

- امکان در نظر گرفتن شعاع، قوس و درجه انحنای مختلف به درخواست و انتخاب مشتریان

- ترکیب دو درب کشویی منحنی امکان ایجاد یک درب دایره ای را می دهد.

- حداکثر ایمنی با امکان کنترل ورودی و خروجی

- امکان تنظیم باز شو دو طرفه یا یک طرفه

- اندازه و ابعاد درب کاملا قابل تنظیم است.

- انواع گزینه ها و رنگ های مختلف بسته به سلیقه متقاضی وجود دارد.

- طیف گسترده ای از لوازم جانبی موجود است.

- امکان تبادل حرارتی مطلوب بین فضای داخلی و محوطه خارجی ساختمان

هزینه درب اتوماتیک کرو یا منحنی چقدر است؟

نصب درب اتوماتیک کرو یا خم برای ساختمان هایی در نظر گرفته شده است که نمای بیرونی آنها به شکل نیم دایره یا قوسی از دایره، باشد. همچنین برای مکان های خاص که به دنبال جذب مشتری هستند مثل هتل ها و مراکز تجاری بزرگ مناسب است. به همین دلیل هزینه کردن برای اینگونه درب ها مقرون به صرفه است. قیمت درب اتوماتیک با در نظر گرفتن هزینه مواد اولیه مصرفی، خدمات طراحی، هزینه های مراحل ساخت و خدمات نصب و راه اندازی محاسبه می گردد. در تخمین هزینه موارد زیر را بایستی در نظر گرفت:

- طراحی پیچیده و محاسبات دقیق درب اتوماتیک کرو ، نسبت به دربهای اتوماتیک اسلایدینگ به مراتب سخت تر است.

- یکی از اولین نکات، استفاده از شیشه های سکوریت خم است که تولید این نوع شیشه ها نسبت به شیشه های فلت سکوریت هزینه بالاتری دارد.

- انتخاب انواع موتورهای متحرک و انواع موتورهای کنترل کننده درب ها

- استفاده از انواع یراق آلات مصرفی

- انتخاب انواع سنسورها و حسگرهای تشخیص، از دیگر نکات مهمی هستند که بر قیمت گذاری درب اتوماتیک کرو موثر می باشد.

- ساخت فریم های مورد استفاده برای قاب درب، بسته به جنس و رنگ و اندازه

- هزینه های مربوط به کنترل کیفیت و بازرسی فنی در ساخت درب های اتوماتیک

- هزینه های نظارت بر اجرای پروژه

احتمال دارد که نصب درب اتوماتیک کرو یا منحنی، هزینه بالایی را در بر داشته باشد، اما نتیجه نهایی، یکی از منحصر به فرد ترین و زیباترین بخش های فضا سازی ساختمان خواهد شد.

انواع مختلف درب اتوماتیک منحنی کدامند؟

اگر می خواهید یک ورودی زیبا و با کیفیت داشته باشید که مزایای یک درب کشویی اتوماتیک را ارائه دهد، درب اتوماتیک منحنی که با طراحی معماری بنای شما هماهنگ شود، بهترین انتخاب است. با توجه به گستره وسیعی از امکانات پیکربندی، درب های کشویی منحنی، یک جلوه منحصر به فرد را به ورودی ساختمان اضافه می کند. انواع مختلف اینگونه درب ها عبارتند از:

- درب اتوماتیک کرو 180 درجه

طرح های کشویی محدب یا مقعر با قوس 180 و با شعاع های کوچک و بزرگ، می تواند با طیف وسیعی از تجهیزات، رنگ و فریم های مختلف ترکیب شده و در نهایت یک ورودی هماهنگ و سازگار با ویژگی های طراحی ورودی ساختمان را تکمیل و ارائه کند.

- درب اتوماتیک کرو 360 درجه

درب اتوماتیک کرو کشویی منحنی360 درجه از ترکیب دو درب منحنی 180 درجه حاصل می شود. ترکیب مخالف این درب های کشویی منحصر به فرد، گذشته از جلوه زیبای آن، عایق سازی شرایط آب و هوایی را حتی با نرخ بالای ترافیک عابر پیاده، به خوبی فراهم می کند.

- درب اتوماتیک کرو با انحنای سفارشی

درب های کشویی منحنی را می توان با ابعاد انحنای نمای جلوی ساختمان پیکربندی کرد. امکان طراحی و ساخت انحنای درب ها با شعاع بزرگ یا کوچک، وجود دارد و می تواند هماهنگ با نمای داخلی و یا خارجی بنا پیکربندی شود.

تمامی انواع درب اتوماتیک کرو با انحناهای مختلف، قابل ساخت به صورت درب های کشویی یک طرفه و دو طرفه می باشد.

وظایف شرکت های تامین کننده درب های اتوماتیک چیست؟

شرکت های طراحی و ساخت درب اتوماتیک کرو، با چالش هایی که توسط معماران بنا، کارگران ساختمانی و مشتریان نهایی مطرح می شود، هرچند ممکن است پیچیده باشند، به راحتی مقابله می-کنند. آنها با افزایش خلاقیت و توانایی خود برای به ثمر رساندن هر پروژه یک راه حل منحصر به فرد ارائه می دهند.

هدف این شرکت ها توسعه دسترسی و خدمات پویا است تا همیشه با زمانهای جدید و نیازهای واقعی مخاطبان خود، سازگار شوند. به منظور اطمینان از کارایی کامل و نتیجه مطلوب نهایی پروژه و برآورده شدن نیاز و درخواست مشتریان ، بایستی از مواد اولیه با کیفیت استفاده کرده و در همه مراحل طراحی، ساخت و نظارت بر اجرای درب اتوماتیک کرو|، نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.