اخبار آچیلان در

آخرین اخبار

درب اتومات
درب اتومات
درب اتومات ، درب اتوماتیک ، درب های اتوماتیک و کلیه موارد مشابه که کاربران در هنگام جستجوی انواع درب ورودی خروجی اتوماتیک جستجو میکنند نیازمند تحلیل و بررسی نوع کاربری است.

درب اتومات ، درب اتوماتیک ، درب های اتوماتیک و کلیه موارد مشابه که کاربران در هنگام جستجوی انواع درب ورودی خروجی اتوماتیک جستجو میکنند نیازمند تحلیل و بررسی نوع کاربری است.

تعداد نفراتی که روزانه از یک مکان خارج میشوند یا به آن وارد میشوند در انتخاب نوع درب اتومات اهیمت ویژه ای دارد. 

دلیل اهمیت این موضوع بر تسهیل رفت و آمد با استفاده از این درب هاست.

در مکان های پر تردد با توجه به شرایط آب و هوایی که میزان انتقال هوای سرد یا گرم به داخل فضا چگونه صورت میگیرد و مواردی نظیر آن در نوع بازشوی درب اتومات اهمیت دارد

 برای مثال در مکان هایی مانند پاساژ ها ۰ سینما ، فروشگاه های بزرگ و نظیر آنها معمولا بهترین و راحت ترین نوع رفت و امد با استفاده از درب های اتوماتیک کشویی امکان پذیراست.

در مناطق مسکونی درب اتومات پارکینگی بیشترین کاربرد را دارد که امروزه تقریبا ۹۰ درصد ساختمان های نوساز که امکان ساخت پارکینگ در طبقات زیرین را دارند جهت تسهیل در رفت و آمد خودروها از درب اتومات پارکینگی استفاده میشودکشویی صورت میگیرد. 

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
درب برقی
درب برقی
درب برقی در واقع کلیه درب های اتوماتیک را شامل میشود. با توجه به اینکه امکان ساخت درب اتوماتیک بدون استفاده از برق امکان پذیر نیست ، بنابر این کلیه درب های اتوماتیک به صورت برقی طراحی و ساخته شده اند.

 درب برقی

در واقع کلیه درب های اتوماتیک را شامل میشود. با توجه به اینکه امکان ساخت درب اتوماتیک بدون استفاده از برق امکان پذیر نیست ، بنابر این کلیه درب های اتوماتیک به صورت برقی طراحی و ساخته شده اند.

انواع درب اتوماتیک که با استفاده از سیستم برقی و موتور مخصوص که با توجه به نوع درب هرکدام به صورت جداگانه طراحی و ساخته شده اند کار میکند

امروزه با پیشرفت  تکنولوژی و همچنین انجام اکثر کارها به حالت مکانیکی و مکانیزه اهمیت استفاده از درب برقی نیز پیشرفت چشم گیری داشته است

 برای سهولت در بازو بسته کردن درب منزل شما و همچنین بسیاری از اماکن پر . رفت وامد تجاری و حتی اداری پیشنهاد نصب درب اتوماتیک از اهمیت بالایی برخوردار است

استفاده از درب برقی در خیلی موارد باعث تسریع در ورود و خروج شده و همچنین باعث سهولت در رفت و امد خودروها به مکان هایی از جمله پارکینگ و همچنین رفت و امد عابرین پیاده در مکان های پر تردد و شلوغ میشود.

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷