H-2

مقطع استيل،موتور دو عدد 100وات دانکر،كليد ديجيتالي، سنسور VIO +VIO

دریافت کاتالوگ

مقطع استيل،موتور دو عدد 100وات دانکر،كليد ديجيتالي، سنسور VIO +VIO

نام درب هرمتیک اتوماتیک
H-2
برند درب هرمتیک اتوماتیک
درب سیل
مدل درب هرمتیک اتوماتیک
Deutschtec
تعداد لنگه درب
تک لنگه
دو لنگه
وزن درب (کیلوگرم)

300

200
سرعت بازشو (متر بر ثانیه)

55

10
سرعت بسته شدن (متر بر ثانیه)

55

10
زمان باز ماندن درب (ثانیه)

30

0
دمای کارکرد (سانتیگراد)

+50

-15
منبع تغذیه
جریان متناوب
توان مصرفی (وات)

250

کشور تولید کننده
آلمان

منتظر تماس شما هستیم

میتوانید با شرکت تماس تلفنی داشته باشید تا ما در اسرع وقت به شما اطلاعات و کمک لازم را بدهیم.

ما در 24 ساعت شبانه روز آماده هستیم تا به یاری شما بشتابیم.

درب هرمتیک

خرید و نصب درب هرمتیک برای تمام محیط ها یا فضاهایی که قرار است هوای آن کاملا ایزوله و بهداشتی باقی بماند و نشت هوا را در آن شاهد نباشیم، کاملا ضروری و لازم است. یکی از مهمترین و در عین حل رایج ترین مکان هایی که در آنها از درب هرمتیک استفاده می شود، بیمارستان ها هستند.

امروزه استفاده از درب ها مخصوصا درب های اتومات و برقی جایگاه ویژه ای در بین افراد و صاحبان مشاغل پیدا کرده است.هر کدام از درب ها مبتوانند برای مکان خاصی مفید مثمر ثمر باشند، البته کار اولیه همه آنها یکی می باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با یکی از این نوع درب ها به نام درب هرمتیک اشاره کنیم.

درب هرمتیک مزایای بسیاری را ارائه می دهد این مزیت هم از طرف موسسه پزشکی بیان شده است و هم افرادی که بسیار با این نوع از درب در ارتباط هستند. یکی از خصوصیات مهم در رابطه با افراد معلول می باشد که سود بسیاری برای آنها دارد. بیمارستان هایی که درب هرمتیک محکم دارند ، راحتی بیشتری را برای بیماران ، متخصصانی که در اینجا کار می کنند و سایر افرادی که از این مرکز بازدید می کنند، ارائه می دهند.

درب هرمتیک چرخان می توانند ضد حرارت و گاز و آتش و ضد آب باشند. آنها را می توان از یکسری مواد مانند آلیاژ آلومینیوم تشکیل داد. چهار ضلع درب با لاستیک پوشیده شده است. صفحه درب هرمتیک را می توان از استیل ضدزنگ یا آلیاژ آلومینیوم تشکیل داد. سیستم درایو چنین درب هایی معمولاً قابل اعتماد هستند و می توان بارها از آن استفاده کرد. درب هرمتیک را می توان با حسگر دستی یا سوئیچ سنسور پا باز کرد. درب هرمتیک از خاصیت عایق صوتی برخوردار هستند. درب هرمتیک از مواد اولیه با درجه بالا ساخته شده است که دارای حداکثر مقاومت، طول عمر زیاد می باشد. درب هرمتیک به فضای کمتری نسبت به درهای لولایی نیاز دارند و در هنگام کار باعث اختلال در هوای کمتری می شوند.

چند نمونه از کاربردهای درب هرمتیک :

• درب های سینماها و اتاقهای عمل بیمارستانها و کلینیکها(درب های اتاق های ریکاوری)

• درب های ضد عفونی کننده در بیمارستان ها

• درب های هرمی اتاق های استریل در صنعت داروسازی.

• درب های محافظت شده در برابر اشعه هرمی برای انکولوژی و غیره

مکان های مناسب برای استفاده از درب هرمتیک:

درب هرمتیک برای بیمارستان ها ، سالن های عملیاتی ، فرآوری مواد غذایی و سایر محیط هایی که باید از نظر بهداشتی تمیز و استریل باشند مناسب هستند. این درب ها نه تنها ایمن است بلکه در مقابل فشار هوا ، آتش ، گرد و غبار و تشعشعات نیز قابلیت محافظتی دارند. درب هرمتیک جریان هوا را در دو منطقه محدود می کنند درب هرمتیک محیط کنترل شده ای را ایجاد می کنند. عملکرد صحیح و کارآمد اغلب با استفاده از این نوع درب ها بدون مانع است. درب هرمتیک یک انتخاب عالی در محیط های بیمارستانی و آزمایشگاهی با رعایت نکات دقیق در زمینه بهداشت است ، انتخاب درب هرمتیک برای این مکان هادر اولویت قرار می گیرد و انتخاب را ایده آل می کند. در برابر شستشوی نامحدود مقاومت می کند و بنابراین تمیز کردن آن آسان است.

ویژگی های درب هرمتیک در یک نگاه:

• فشار هوای سریع را حفظ می کند

• تعداد کمتر تبادل هوا با درهای هرمتیک

• آلومینیوم با کیفیت بالا در برابر تمیز کردن

• در برابر ساییدگی بالا مقاومت می کند.

• مانع از تلاطم هوا می شود و محیط استریل مورد نیاز را در داخل مناطق حفظ می کند

• آب بندی 3 لایه از هر سه طرف. آب بندی 2 لایه در پایین. این امر باعث می شود تا آب بندی هرمتیک در هر چهار طرف درب انجام شود.

• طراحی جدید زیبایی شناسی

• توزیع بهتر وزن درب هرمتیک در درب بر روی دیوار

جزئیات بسته بندی درب هرمتیک:

بسته بندی درب هرمتیک با استفاده از لایه های محافظ صورت می گیرد تا از آسیب در حین حمل و نقل و تا جلوگیری کند. همچنین در بسته بندی این نوع از درب ها از لایه محافظ دیگری نیز با عنوان "بسته بندی جعبه چوبی" استفاده می شود که اطمینال در صحت و سالم بودن درب هرمتیک را تضمین کند.

تاریخ ما نشان می دهد که شرکت آچیلان در قادر به اجرای پروژه هایی با هر ظرفیتی می باشد، خواه یک پروژه کوچک یا بزرگ باشد. همچنین ما می توانیم مدرن ترین تجهیزات را با ضمانت کامل ، بهره برداری و نگهداری به مشتریان ارائه دهیم. ارائه درب هرمتیک به عنوان یک راه حل های مقرون به صرفه ، اقتصادی و ارگونومیک متناسب با نیاز مشتری می باشد.